Trwa ładowanie...

Księżna Kate z dziećmi. Uroczy filmik

W Wielkiej Brytanii powstał wyjątkowy las. Księżna Kate zachęca rodziny do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Księżna Kate z dziećmi. Uroczy filmikŹródło: twitter.com
d27x627
d27x627

Księżna Kate poparła wspaniałą inicjatywę i razem ze swoją rodziną pomogła stworzyć wyjątkowe miejsce. W Wielkiej Brytanii powstał ogród #RHSChelsea Back to Nature. Żona księcia Williama podkreśla, że warto dbać o to, aby dzieci aktywnie spędzały czas i obcowały z naturą.

- 90% naszych dorosłych mózgów rozwija się przed 5. rokiem życia, a to, co dziecko przeżywa w tych naprawdę wczesnych latach, bezpośrednio wpływa na rozwój mózgu. Dlatego uważam, że jest to tak ważne, niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami, opiekunami czy członkami rodziny, naprawdę angażujemy się w dobrą zabawę z dziećmi i dziećmi od bardzo młodego wieku.

ZOBACZ: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki"

Na krótkim filmiku, który pojawił się w mediach społecznościowych widać, jak trójka dzieci księżnej Kate biega po lesie i jest niezwykle zadowolona.

d27x627

- Czuję, że natura i bycie interaktywnym na zewnątrz przynosi ogromne korzyści dla naszego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, szczególnie dla młodych dzieci.

Miejsce, które pomagała stworzyć księżna ma zachęcić rodziny, aby częściej wychodziły z domu. Ma być inspiracją do tego, aby rodzice pokazywali swoim pociechom, jak dobrze można spędzić czas na świeżym powietrzu.

- Mam nadzieję, że ten las, który stworzyliśmy, w ogromnej współpracy naprawdę inspiruje rodziny, dzieci i społeczności, aby wyjść na zewnątrz, cieszyć się przyrodą i na świeżym powietrzu i spędzać czas razem.

d27x627
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27x627