WP

Księżna Kate założyła spodnie. To bardzo rzadki widok

Księżna Kate oraz książę William są właśnie w podróży dyplomatycznej. Tym razem wylądowali na Cyprze. Trudno nie zwrócić uwagi na ubiór księżnej, która zdecydowała się na nieco mniej formalną stylizację i założyła... spodnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate zaskoczyła stylizacją.
Księżna Kate zaskoczyła stylizacją. (East News, Fot: East News)
WP

Każde wyjście pary książęcej komentowane jest na szeroką skalę. Tym razem księżna Kate oraz książę WIlliam odwiedzili bazę lotniczą brytyjskich Królewskich Sił Powietrznych, która znajduje się właśnie na Cyprze. Chcą spotkać się z wojskowymi, rodzinami oraz członkami społeczności lokalnej.

Na oficjalnym profilu Pałacu Kensington pojawiło się zdjęcie pary książęcej, na którym widać Kate w spodniach. To naprawdę bardzo rzadki widok, ponieważ księżną widzi się najczęściej w bardzo eleganckich i wyszukanych sukniach oraz garsonkach. W których zresztą czuje się też najlepiej.

WP

Być może ukochana Wiliama postanowiła wziąć przykład ze swojej szwagierki, która całkiem niedawno wyszła publicznie w czarnych spodniach i białej koszuli. Decyzja obu pań dziwi tym bardziej, że w mediach mówi się o tym, iż królowa Elżbieta nie przepada za takim rodzajem stroju i zdecydowanie woli suknie.

Trzeba przyznać, że Kate wciąż wygląda świetnie

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP