Trwa ładowanie...
d39xmr7
News

Księżna Kate zlekceważyła 115-letnią tradycję?

Jak zareaguje królowa Elżbieta? Będzie skandal? Zdaniem części brytyjskich mediów księżna Kate zlekceważyła 115-letnią tradycję obchodów Dnia św. Patryka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
d39xmr7

Co roku kobieta reprezentująca brytyjską rodzinę królewską podczas oficjalnych uroczystości wręcza irlandzkim żołnierzom bukiet koniczyn (ich narodowego symbolu). Od czasu ślubu z księciem Williamem była to właśnie Kate. W tym roku zamierza jednak świętować w inny sposób. Narazi się w ten sposób rodzinie, z królową Elżbietą na czele, oraz poddanym?

W Wielkiej Brytanii to święto narodowe i religijne. W jego obchodach co roku uczestniczy cała rodzina królewska. Brytyjskie media, powołując się na informatorów z biura prasowego pałacu Buckingham, donoszą, że tym razem księżna woli świętować w kameralnym gronie.

Z powodu częstych podróży tęskni za rodziną. Dzień św. Patryka do dla niej doskonały moment, by więcej czasu spędzić z córką i synem. Charlotte i Jerzy tęsknią za mamą, co księżna mocno przeżywa - zdradziła "Daily Mail" osoba z otoczenia Kate i Williama.

d39xmr7

Czy w takiej sytuacji może liczyć na wyrozumiałość?

Księżna i książę Cambridge Forum
Księżna i książę Cambridge (Forum)
d39xmr7

Podziel się opinią

Share
d39xmr7
d39xmr7