ycipk-2chn8q

Księżna Kate znów złożyła subtelny hołd Dianie

Księżna Kate olśniła podczas uroczystości przyznania Orderu Podwiązki. Jej elegancki strój nie był jednak przypadkowy - złożyła nim subtelny hołd matce Williama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate znów zachwyciła elegancją
Księżna Kate znów zachwyciła elegancją (Getty Images)
ycipk-2chn8q

Królowa Elżbieta powitała w zamku Windsor króla Filipa i króla Wilhelma Aleksandra wraz z małżonkami. Podczas oficjalnej ceremonii władcom Hiszpanii i Holandii przyznano Order Podwiązki. Nie mogło zabraknąć więc członków brytyjskiej elity. W tłumie najpiękniej błyszczała księżna Kate.

Królewscy korespondenci szybko opublikowali w sieci kilka filmów, na których widać księżną Kate. Trzymała się raczej drugiego planu, choć i tak to o jej stylizacji już rozpisują się media na całym świecie.

ycipk-2chn8q

Księżna postanowiła pojawić się w stylizowanej na płaszczyk sukience od Catherine Walker, delikatnie zdobionej jedynie czarnymi wstawkami. Do kreacji dobrała stylowe czarne szpilki od Prady i czarny kapelusz uznanej londyńskiej firmy Lock and Co.

East News
Podziel się

"Daily Mail" podkreśla, że na strój księżnej warto zwrócić uwagę jeszcze z jednego powodu, gdyż najprawdopodobniej nie był wybrany przypadkiem. Tabloid przypomina, że w bardzo podobnej stylizacji, 24 lata temu wystąpiła księżna Diana. Na uroczystości VJ Day w 1995 r. wybrała wówczas biały dwuczęściowy kostium z ciemnymi zdobieniami i guzikami. "Daily Mail" zaznacza, że to projekt brytyjskiego projektanta o polskich korzeniach, Tomasza Starzewskiego.

East News
Podziel się
ycipk-2chn8q

Kate swoją stylizację uzupełniła kolczykami z perłami, które należały niegdyś do Diany. Nie ma wątpliwości, że księżna Cambridge inspiruje się stylem Lady Di. Trudno się dziwić, ten styl jej służy!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2chn8q

ycipk-2chn8q
ycipk-2chn8q