Trwa ładowanie...

Księżna Meghan i książę Harry przestali obserwować rodzinę królewską na Instagramie

Księżna Meghan i książę Harry dokonali drastycznego posunięcia w mediach społecznościowych. Postanowili przestać obserwować członków brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym m.in. księcia Williama, księżną Kate czy królową Elżbietę II.

Share
Księżna Meghan i książę Harry przestali obserwować rodzinę królewską na InstagramieŹródło: ONS.pl
dh707iq

Księżna Meghan i książę Harry przestali obserwować rodzinę królewską na Instagramie

#

Księżna Meghan i książę Harry podjęli dość zaskakujący krok na swoich mediach społecznościowych. Postanowili przestać obserwować pozostałych członków rodziny królewskiej na Instagramie, w tym księcia Williama, księżną Kate, królową Elżbietę II czy księcia Karola.

Jak się okazało, wbrew pozorom, nie chodzi tutaj o rozłam w rodzinie królewskiej, tylko próbę zwrócenia uwagi na pewien poważny problem. Tak się składa, że maj jest Miesiącem Świadomości Zdrowia Psychicznego w Stanach Zjednoczonych, a w dniach 13-19 maja trwa w tym czasie Tydzień Świadomości Zdrowia Psychicznego w Wielkiej Brytanii.

dh707iq

"W celu oddania hołdu wszystkim niesamowitym ludziom z całego świata, którzy pracują w tym obszarze, mamy nadzieję, że uda nam się nagłośnić kilka profili instagramowym, które promują zdrowie psychiczne, pozytywny obraz ciała, dbałość o siebie i istotę kontaktów międzyludzkich" - napisali na Instagramie pod kolażem złożonym z dziewięciu zdjęć.

Książęca para od tej pory aż do 31 maja obserwuję tylko 16 kont na Instagramie, które zajmują się tematem zdrowia psychicznego.

dh707iq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh707iq
dh707iq