Trwa ładowanie...
d2yy38v

Księżna Meghan i książę Harry w ogniu krytyki. Wszystko przez chrzciny

Księżna Meghan i książę Harry zdecydowali o tym, że chrzciny Archiego będą uroczystością prywatną. Fani nie mają dla nich litości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chrzciny księcia Archiego będą uroczystością prywatną
Chrzciny księcia Archiego będą uroczystością prywatną (East News)
d2yy38v

Meghan Markle i książę Harry postanowili, że 6 lipca odbędą się chrzciny Archiego. Para podjęła dość zaskakującą decyzję o tym, że uroczystość będzie prywatna. Ceremonia odbędzie się w kaplicy królowej w zamku Windsor z dala od prasy i publiki.

Królewski ekspert ostrzegł księcia i księżną Sussex, że fani będą zniesmaczeni takim rozwojem sytuacji. Z kolei Ingrid Seward, redaktor naczelna "Majesty Magazine" powiedziała, że czuje, że ludzie stają się "nieco znużeni stylizowanymi zdjęciami" chłopca.

ZOBACZ: 12 mln zł. Tyle podatnicy zapłacili za remont domu Harry'ego i Meghan

- Myślę, że to, czego ludzie chcą i do czego ludzie są przyzwyczajeni, to piękny, rodzinny wizerunek dziecka w królewskiej sukni do chrztu. Jeśli Meghan i Harry sami będą publikować zdjęcia, to pewnie znowu będzie to jakieś "artystyczne" zdjęcie stopy. A ludzie tego nie chcą! - powiedziała.

d2yy38v

Źródła bliskie parze podkreśliły, że chrzest Archiego, który jest siódmy w kolejce do tronu, będzie "małą, bardzo intymną, rodzinną okazją" i odbędzie się w prywatnej kaplicy królowej w samym zamku - a nie w St George's Chapel, gdzie zakochani wzięli ślub.

Przeczytaj: Nowe zdjęcia księżnej Meghan. Odzyskała figurę po porodzie?

Na uroczystości pojawi się tylko 25 gości, w tym rodzice chrzestni Archiego, którzy nie zostali jeszcze ujawnieni. Mówi się, że będą to najbliżsi przyjaciele Harry'ego i Meghan.

- Ludzie po prostu chcą zobaczyć Harry'ego, Meghan, dziecko, suknię i rodziców chrzestnych, to wszystko. To tradycja. Ale nie ma nic złego w odrobinie tradycji, jeśli chodzi o królewskie dziecko. Sądzę, że to decyzja Harry'ego, która stawia Meghan w bardzo trudnej sytuacji. Zakładam, że Harry i Meghan nie wiedzą, gdzie się mylą i uważają, że krytyka jest bardzo niesprawiedliwa - dodała Ingrid Seward.

d2yy38v

Królewscy doradcy powiedzieli, że wydarzenie nie będzie otwarte dla publiczności, ale później zdjęcia zostaną opublikowane w mediach.

- Każdy rodzic chce, aby ich dzieci dorastały spokojnie, ale rodzina królewska nie może mieć tego w 100 proc. Jeśli chcą publicznych pieniędzy na swój dom, to muszą się spodziewać, że społeczeństwo będzie się nimi interesować - powiedział Luke Pollard.

W mediach społecznościowych również zawrzało.

- Prywatne chrzciny, ale finansowane ze środków publicznych - napisał jeden z fanów Meghan i Harry'ego.

d2yy38v

- Wszystko w porządku, dopóki nie zapłacimy za te chrzciny. Jeśli jesteś prywatnym obywatelem, nie oczekuj, że będziesz finansowany ze środków publicznych - dodał ktoś inny.

Wielu zapomina jednak, że książę William i księżna Kate również zachowali prywatność chrzcin księcia Jerzego w kaplicy królewskiej w pałacu św. Jakuba. Obecny był fotograf Stowarzyszenia Prasowego, aby zrobić kilka zdjęć dla mediów.

d2yy38v

Podziel się opinią

Share

d2yy38v

d2yy38v