Trwa ładowanie...
d108kao

Księżna Meghan i książę Harry wspierają fundację Leonardo DiCaprio

Rodzina królewska bardzo chętnie włącza się w różne inicjatywy charytatywne. Książę Harry i księżna Meghan postanowili wesprzeć fundację Leonardo DiCaprio.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna Meghan (East News, Fot: East News)
d108kao

Nic tak nie nie elektryzuje mediów na całym świecie jak rodzina królewska. Plotki, skandale, oficjalne wizyty, stylizacje, ale także działalność charytatywna. Fani bacznie obserwują każdy krok członków royal family. Choć książę Harry i księżna Meghan mają dopiero roczny staż małżeński, nie spoczywają na laurach i prężnie działają. Tym razem postanowili wyraźnie zaznaczyć, że zależy im na środowisku.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Na instagramowym profilu pojawił się post, w którym Harry i Meghan poinformowali, że popierają działalność fundacji Leonardo DiCaprio. Oprócz tego, że jest znanym aktorem, to także działaczem ekologicznym. Jego fundacja działa na rzecz ochrony środowiska oraz zapobiegania zmianom klimatycznym.

d108kao

"Zegar tyka, musimy chronić naszą planetę - zmiana klimatu, zmniejszanie się zasobów naturalnych, zagrożenie dla przyrody, wpływ tworzyw sztucznych oraz emisja paliw kopalnych naraża na niebezpieczeństwo miejsce, które jest naszym domem - dla siebie i przyszłych pokoleń" - czytamy w instagramowym poście.

Książę i księżna Sussex postanowili w lipcu kłaść nacisk właśnie na ochronę środowiska. "Każdy wybór, każdy ślad, każde działanie robi różnicę" - apelują do fanów.

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao