Trwa ładowanie...
d2gcp0k

Księżna Meghan i książę Harry zaadoptowali psa. To trzeci pupil księżnej

To nie pierwsze zwierzę w rodzinie królewskiej. Meghan ma już dwa psy. Razem z Harrym wykazali się wielkim sercem, adoptując kolejnego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Książę Harry i jego żona kochają zwierzęta
Książę Harry i jego żona kochają zwierzęta (East News, Fot: East News)
d2gcp0k

Meghan i Harry to wyjątkowo poruszająca para. Kiedy tylko zaczęli się spotykać, od razu kupili sympatię ludzi na całym świecie. Teraz wielbiciele pokochają ich jeszcze bardziej. Wykazali się ogromnym gestem i mimo tego, że mogliby pozwolić sobie na rasowego psa z rodowodem, oni woleli uratować psiaka w potrzebie.

ZOBACZ TAKŻE: Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan Markle

Księżna Meghan kocha zwierzęta i daje tego wyraźne znaki. Niedawno piesek o imieniu Guy rozpoczął razem ze swoją panią królewskie życie. Była aktorka jakiś czas temu uratowała go i zabrała najpierw z Los Angeles do Kanady, a następnie do Wielkiej Brytanii.

d2gcp0k

Meghan Markle ma też drugiego psa. Bogart był jednak za stary, by odbyć podróż przez Atlantyk. Zajęli się nim bliscy znajomi aktorki.

Teraz w życiu książęcej pary pojawił się nowy czworonożny mieszkaniec królewskiego dworu. Jak donoszą zagraniczne media, Meghan i Harry zaadoptowali kolejnego psa, ale jego rasa i imię nie są znane..

Brawo! Bardzo szanujemy taki gest ze strony książęcej pary.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k