Trwa ładowanie...
d4oyfcl

Księżna Meghan, książę Harry i Adele. Spotkali się w społecznej kuchni

Księżna Meghan i książę Harry często wykorzystują swoją popularność w szczytnym celu. Jak się okazuje, nie tylko oni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan, książę Harry i Adele. Spotkali się w społecznej kuchni
(Getty Images)
d4oyfcl

Księżna Meghan i książę Harry gros swojej działalności skupiają na akcjach charytatywnych i inicjatywach dobroczynnych.
W ubiegłym roku książę i księżna odwiedzili londyńską Community Hubb Kitchen, kuchnię społeczną i jadłodajnię, w której działają kobiety z różnych zakątków świata, w dużej mierze pochodzące z krajów arabskich.

Współpraca księżnej ze stowarzyszeniem jest dłuższa - wraz z jego członkiniami wydała książkę kucharską prezentującą przepisy z tychże miejsc.

Kuchnia społeczna była także jedną z pierwszych inicjatyw, które Meghan zdecydowała wziąć pod swoje skrzydła jako księżna. Szybko pokazała też, że nie należy do osób, które sprawują pieczę z daleka. Meghan bierze udział w działalności aktywnie i w miarę możliwości spotyka się z działaczami.

d4oyfcl

Nie jest tajemnicą, że każde takie spotkanie budzi duże zainteresowanie, tak fanów, jak i mediów. Nie powinien dziwić też fakt, że spore emocje wzbudzają zdjęcia zrobione przed kilkoma miesiącami. Zwłaszcza, jeśli księżna i książę nie są jedynymi widniejącymi na nich znanymi osobistościami.

Jak się okazało, na spotkaniu, w którym wzięli udział Harry i Meghan, pojawiła się także… Adele. Jej obecność nie była przypadkowa. „Harper’s Bazaar” donosi, że piosenkarka także wspiera kobiety ze stowarzyszenia Community Hubb.

Zdjęcie z ich wspólnego spotkania pokazuje, że dodatkowo dobrze się czuli w swoim towarzystwie. To musiało być naprawdę radosne spotkanie!

d4oyfcl

Podziel się opinią

Share
d4oyfcl
d4oyfcl