Trwa ładowanie...

Księżna Meghan, książę Harry i Adele. Spotkali się w społecznej kuchni

Księżna Meghan i książę Harry często wykorzystują swoją popularność w szczytnym celu. Jak się okazuje, nie tylko oni.

Share
Księżna Meghan, książę Harry i Adele. Spotkali się w społecznej kuchni
Źródło: Getty Images
d17v0so

Księżna Meghan i książę Harry gros swojej działalności skupiają na akcjach charytatywnych i inicjatywach dobroczynnych.
W ubiegłym roku książę i księżna odwiedzili londyńską Community Hubb Kitchen, kuchnię społeczną i jadłodajnię, w której działają kobiety z różnych zakątków świata, w dużej mierze pochodzące z krajów arabskich.

Kuchnia społeczna była także jedną z pierwszych inicjatyw, które Meghan zdecydowała wziąć pod swoje skrzydła jako księżna. Szybko pokazała też, że nie należy do osób, które sprawują pieczę z daleka. Meghan bierze udział w działalności aktywnie i w miarę możliwości spotyka się z działaczami.

d17v0so

Nie jest tajemnicą, że każde takie spotkanie budzi duże zainteresowanie, tak fanów, jak i mediów. Nie powinien dziwić też fakt, że spore emocje wzbudzają zdjęcia zrobione przed kilkoma miesiącami. Zwłaszcza, jeśli księżna i książę nie są jedynymi widniejącymi na nich znanymi osobistościami.

Jak się okazało, na spotkaniu, w którym wzięli udział Harry i Meghan, pojawiła się także… Adele. Jej obecność nie była przypadkowa. „Harper’s Bazaar” donosi, że piosenkarka także wspiera kobiety ze stowarzyszenia Community Hubb.

Zdjęcie z ich wspólnego spotkania pokazuje, że dodatkowo dobrze się czuli w swoim towarzystwie. To musiało być naprawdę radosne spotkanie!

d17v0so

Podziel się opinią

Share
d17v0so
d17v0so