Trwa ładowanie...

Księżna Meghan musi szukać nowej asystentki. To nie lada wyzwanie

Księżna Meghan znalazła się w nie lada kłopocie. Musi znaleźć nową osobę, która zajmie się jej interesami. Najlepiej długoterminowo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Meghan musi szukać nowej asystentki. To nie lada wyzwanieŹródło: Getty Images
d4j1tvy

Praca dla rodziny królewskiej to niewątpliwie nobilitacja i prestiż, ale zarazem ogromna odpowiedzialność i wyzwanie. Najlepiej wiedzą o tym osobiści doradcy, agenci i sekretarze. I to właśnie wśród nich nastąpiły ostatnio największe roszady.

Zagraniczna prasa podaje, że księżna Meghan straciła właśnie swoją asystentkę, Melissę. Kobieta podobno zrezygnowała z pracy nieoczekiwanie i z niewyjaśnionych przyczyn. Jej decyzją miała być zaskoczona nie tylko Meghan, ale jeśli wierzyć tabloidom, nawet sama Elżbieta II.

Pałac Kensington odmówił oficjalnego komentarza w sprawie, o której pisał magazyn "People". Jednak źródło informacji skontaktowało się z redakcją "Daily Mail". - Melissa to niezwykle utalentowana, wysoce profesjonalna osoba. Odegrała kluczową rolę w organizacji ślubu pary i z pewnością będzie jej brakowało – stwierdził informator.

d4j1tvy

Jak podkreśla brytyjska prasa, to nie pierwszy raz, kiedy świeżo upieczona księżna musi szukać nowej asystentki. Wcześniej z posady zrezygnowała Gina Nelthorpe-Cowne, która założyła swoją własną firmę zajmującą się managementem gwiazd i odnajdywaniem talentów.

Latem odszedł także osobisty sekretarz księcia Harry’ego, Edward Lane Fox. Jego miejsce zajęła była asystentka królowej, Samantha Cohen i to ona sprawowała pieczę nad parą. Mówi się jednak o tym, że i ona zrezygnowała z posady. Para książęca stanęła więc przed wyzwaniem znalezienia nowych agentów. W poniedziałek pojawiło się podobno ogłoszenie, że książę i księżna Sussex poszukują trzech nowych osób do współpracy.

Arystokraci mają świadomość, że bez współpracowników dbających o ich interesy i kontakt z prasą sobie nie poradzą. Niewątpliwie, ten, kto obejmie teraz zaszczytne stanowisko, będzie musiał dawać z siebie wszystko. Zwłaszcza, że Meghan i Harry obecnie są praktycznie najpopoularniejszymi przedstawicielami rodziny królewskiej, a niebawem zostaną rodzicami, więc zainteresowanie wokół nich będzie jeszcze większe, niż dotąd.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4j1tvy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j1tvy