Trwa ładowanie...
d1zkeyl

Księżna Meghan uchyliła rąbka tajemnicy. Zdradziła, kiedy spodziewa się narodzin dziecka

Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza ogromne zainteresowanie. Ku uciesze fanów i prasy, podczas ostatniej oficjalnej wizyty zdecydowała się opowiedzieć o zaawansowanej ciąży.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Meghan
Księżna MeghanŹródło: East News
d1zkeyl

Księżna Meghan wraz z księciem Harrym odwiedziła ostatnio angielskie miasto Birkenhead. Na miejscu czekały na nich tłumy mieszkańców. Był chór i dzieci z flagami. Meghan i Harry byli zachwyceni ciepłym przywitaniem - spędzili 45 minut na pogawędkach z poddanymi. Książę chętnie rozmawiał z maluchami, był otwarty i przyjazny, jednak wszystkie oczy skierowane były na jego ciężarną żonę.

I właśnie podczas tego spotkania księżna miała wyjawić, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Jak podaje "Daily Mail", Meghan wyznała, że jej dziecko przyjdzie na świat prawdopodobnie pod koniec kwietnia.

Jak bumerang w związku z nowiną wróciły pytania o płeć dziecka. Ruszyły także zakłady, czy brytyjski dwór powita na świecie chłopca czy dziewczynkę (pojawiały się nawet plotki, że księżna spodziewa się bliźniaków). Bukmacherzy jednak podobno byli zmuszeni je zawiesić, bo zdecydowana większość obstawiała dziewczynkę. Jak przypomina "Daily Mail", przemawiać za tym miała także reakcja Harry’ego na gratulacje podczas ich pobytu w Australii. Gdy podczas gali na Invictus Games w Sydney padło zdanie "mam nadzieję, że to dziewczynka", książę miał odpowiedzieć, że "też ma taką nadzieję".

d1zkeyl

Równie gorąco typowane jest imię książęcej pociechy. Brytyjscy bukmacherzy prognozują, że najbardziej prawdopodobnym imieniem jest Diana, choć w typach pojawiają się także takie imiona jak Alice i Grace.

Pytania o płeć pojawiły się także podczas ostatniego spotkania z książęcą parą. Z informacji "Daily Mail" wynika jednak, że księżna miała odpowiedzieć, że nie znają jeszcze płci dziecka. Wyznała, że wraz z Harrym chcą, żeby była to dla nich niespodzianka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zkeyl

Podziel się opinią

Share
d1zkeyl
d1zkeyl