Trwa ładowanie...
d32fm6n

Księżna Meghan złożyła hołd Dianie. Kolczyki, które założyła, nie były przypadkowe

Meghan postanowiła uhonorować pamięć Lady Di. Zrobiła to jednak w nienachalny sposób. Wystarczy przyjrzeć się jej stylizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan wraz z mężem przebywają w Australii
Księżna Meghan wraz z mężem przebywają w Australii (East News)
d32fm6n

Świat żyje pierwszą ciążą Meghan. Od tej pory każdy jej krok i wszystkie stylizacje są uważne śledzone. A okazji, by przyglądać się Markle nie brakuje. Obecnie księżna wraz z mężem przebywają w podróży po Australii. Gdy małżonkowie pojawili się w operze w Sydney, oczy wszystkich zwrócone były nie tylko, co wydawać by się mogło, na brzuch Markle. Równie dużą uwagę przykuwały... jej uszy. Powód?

Spostrzegawczy fani rodziny królewskiej zauważyli, że Meghan postanowiła założyć takie same kolczyki, jakie 3 maja 1986 r. miała na sobie księżna Diana podczas oficjalnej wizyty w Kanadzie. Złote motylki z diamencikami muszą być zatem pamiątką po zmarłej teściowej księżnej.

Niektórzy też dostrzegli, że połyskująca bransoletka, która również pojawiła się w stylizacji Markle, była jedną z rzeczy odziedziczonej po Lady Di. Królowa ludzkich serc miała ją w 1990 r. w Londynie. Prawda, że to uroczy gest ze strony przyszłej mamy?

Zobacz też: Meghan Markle jest w ciąży!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n