Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Księżna Meghan znowu w ciąży? Fani na tropie dowodów

Fani rodziny królewskiej są pewni, że Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Znaleźli na to już kilka "dowodów".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry w maju zostali rodzicami
Meghan i Harry w maju zostali rodzicami (Getty Images)
d1n7zo6

Dwa miesiące temu Meghan i Harry powiedzieli, że nie zamierzają powiększać swojego śladu węglowego, dlatego nie będą mieć więcej niż dwójkę dzieci. To wyznanie uruchomiło lawinę plotek. Fani książęcej pary bacznie przyglądają się Meghan, chcąc zauważyć jakieś oznaki drugiej ciąży. Czy możliwe, by Archie mógł doczekać się rodzeństwa tak szybko?

Fani twierdzą, że jest na to wiele dowodów. Po pierwsze, garderoba Meghan – księżna korzysta z ubrań, które już wcześniej miała na sobie. Podobnie robiła, gdy była w ciąży z Archiem. W dodatku ubranie jest luźne w okolicy brzucha, co miałoby świadczyć o tym, że Meghan próbuje ukryć ciążowe krągłości. Tymczasem prawda może być inna: księżna po prostu nadal wraca do formy po swoim pierwszym dziecku.

Kolejnego dowodu mieli dostarczyć eksperci od mowy ciała, którzy twierdzą, że między Meghan a Harrym jest zdecydowanie za dużo czułości, jak na parę z takim stażem. To, że Meghan dotyka męża i czule na niego spogląda, ma ich zdaniem oznaczać, że spodziewają się kolejnego dziecka. A do tego, zdaniem ekspertów, Meghan często dotyka swojego brzucha, co jest charakterystyczne dla ciężarnych kobiet.

d1n7zo6

Czy waszym zdaniem Meghan spodziewa się drugiego dziecka?

Zobacz także: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6