Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Księżna Stefania jest w ciąży. Luksemburg czeka na royal baby

Z luksemburskiego dworu płyną radosne wieści. Niebawem pojawi się na nim royal baby. Żona następcy tronu księcia Wilhelma, księżna Stefania, jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Stefania spodziewa się pierwszego dziecka
Księżna Stefania spodziewa się pierwszego dziecka (Getty Images)
d3nl1ae

Księżna Stefania i książę Wilhelm spodziewają się pierwszej pociechy. Informację przekazano w oficjalnym komunikacie na Instagramie.

"Ich Królewskie Wysokości, Wielki Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają, że Dziedziczny Wielki Książę i Księżna oczekują pierwszego dziecka. Przyjdzie ono na świat w maju. Wielki Książę i Księżna, a także członkowie obu rodzin są zachwyceni wiadomością i nie mogą być bardziej szczęśliwi" - napisano.

Księżna Stefania jest żoną następcy tronu Luksemburga, księcia Wilhelma Para pobrała się 19 października 2012 r. Księżna ma 35 lat i jest członkinią luksemburskiej rodziny wielkoksiążęcej. Studiowała m.in. w Brukseli, Moskwie i Berlinie. Ukończyła studia w zakresie języka i literatury rosyjskiej, zdobyła także tytuł magistra filologii niemieckiej. Mówi płynnie po francusku, niemiecku i angielsku.

d3nl1ae

Jak wynika z oficjalnych informacji, księżna Stefania jest w 4. miesiącu ciąży. Oznacza to, że wiosną luksemburski dwór czeka wielkie rodzinne święto!

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae