Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte idzie do prestiżowej szkoły. Czesne kosztuje niemało

Wielkimi krokami zbliża się ważny moment dla księżniczki Charlotte. Niebawem rozpocznie edukację w szkole Thomas’s Battersea, tej samej, do której uczęszcza jej starszy brat.

Księżniczka Charlotte idzie do prestiżowej szkoły. Czesne kosztuje niemałoŹródło: Getty Images
d3agfo7
d3agfo7

Księżniczka Charlotte 5 września pójdzie do szkoły. Wtedy właśnie w Thomas's Battersea rozpoczyna się rok szkolny. Pałac Kensington poinformował już, że w tym ważnym dniu towarzyszyć jej będą William, Kate i George.

Dwa lata temu swój szkolny debiut miał George. Księcia z tornistrem odprowadzał wówczas jedynie tata. Kate, w związku z tym, że źle znosiła początek trzeciej ciąży, musiała zrezygnować z wyprawy. W sieci znalazły się urzekające zdjęcia dzielnego malca i dumnego Williama. Mała księżniczka będzie miała większe wsparcie i co ważniejsze, towarzystwo brata w szkole właśnie.

Prestiżowa szkoła oferuje dzieciom bardzo atrakcyjną ofertę. Uczęszczają do niej uczniowie różnych narodowości. W związku z tym na jej terenie można usłyszeć podobno nawet 19 języków. Już najmłodsze dzieci mają w szkole sporo różnorodnych zajęć: uczą się rysować, poznają fascynujące historie i poznają, jak budować dobre relacje z innymi. To nie wszystko. Dzieci mają zajęcia m.in. z muzyki, aktorstwa czy języków obcych.

Kolorowa prasa rozpisuje się, że roczne czesne w tej szkole to niemały wydatek. "Fakt" podaje, że para książęca będzie musiała zapłacić 18 915 funtów (ponad 90 tys. zł). W związku z tym, że do placówki uczęszcza już starsze dziecko Kate i Williama, kwota jest nieco mniejsza. Czesne księcia George’a wynosiło podobno 19 287 funtów.

d3agfo7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agfo7