Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte ma sobowtóra. Dziewczynki są identyczne

Dzieci Williama i Kate podczas każdego oficjalnego wyjścia kradną show. Często ich dziecięca beztroska wychodzi na pierwszy plan. George, Charlotte oraz Louis są ulubieńcami Brytyjczyków. Okazuje się, że księżniczka Charlotte ma sobowtóra. Dziewczynki są niemal identyczne.

Księżniczka Charlotte ma sobowtóra. Dziewczynki są identyczneŹródło: East News
d2j49sl
d2j49sl

Kiedy patrzy się na zdjęcia Charlotte i Scarlett Evered, trudno uwierzyć, że są to dwie inne osoby. Z "The Sun" dowiadujemy się, że podobieństwo 3-letniej Scarlett z Orpington do księżniczki zauważyła babcia. Mama, Victoria Evered wykorzystując sytuację, postanowiła wysłać zdjęcia córki do agencji modelek. Szybko też dostała odpowiedź i Scarlett została przyjęta. Na chwilę obecną ma na swoim koncie kilka kampanii reklamowych.

W "The Sun" mama Scarlett opowiadała o tym, że obcy ludzie podchodzą do nich twierdząc, że jej córka jest łudząca podobna do księżniczki Charlotte. - Praktycznie cały czas ktoś komentuje wygląd Scarlett. Jesteś w supermarkecie, a ludzie podchodzą i mówią, że wygląda tak jak ona (Charlotte). Trudno się dziwić. Dziewczynki są rzeczywiście podobne.

Charlotte urodziła się 2 maja 2015 r. o godzinie 9:34 (czasu polskiego). Natomiast 5 lipca 2015 r. odbył się chrzest, który poprowadził arcybiskup Canterbury Justin Welby.

d2j49sl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j49sl