Księżniczka Charlotte upomniała fotoreporterów na chrzcie brata. Pokazała im, gdzie ich miejsce

Córka Kate i Williama potrafi rozczulić podczas oficjalnych wyjść i nie ma co do tego wątpliwości. Potrafi jednak też pokazać charakterek i przywołać wszystkich do porządku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Charlotte pokazała maniery arysokratki
Księżniczka Charlotte pokazała maniery arysokratki (East News)
WP

Chrzest księcia Louisa, jak możemy się dowiedzieć ze zdjęć opublikowanych w sieci, odbył się w otoczeniu najbliższych książęcej pary Kate i Williama. Po ceremonii rodzina i zaproszeni goście udali się na zamknięte przyjęcie do Clarence House. Wśród eleganko ubranych uczestników show kradli oczywiście George i Charlotte, ale tym razem to mała księżniczka miała najwięcej miała do powiedzenia.

Księżniczka Charlotte popisała się dobrymi manierami, gdy podzieliła się uprzejmym uściskiem dłoni z arcybiskupem Canterbury Justinem Welbym, który przewodniczył ceremonii chrztu. Przez cały czas odznaczała się też swoim pogodnym usposobieniem i była bardziej pewna siebie od swojego brata, księcia George'a, donosi „Daily Mail”. Dziennik również poinformował, że to ona pokazała fotoreporterom, gdzie ich miejsce.

Gdy goście przemieszczali się z kaplicy św. Jakuba, tłum fotoreporterów ruszył za nimi. Trzyletnia Charlotte jednak szybko zakończyła ich wycieczkę. "Nie idziecie", miała powiedzieć do paparazzi maszerując za rękę z księciem Williamem. Na wypadek, gdyby jej słowa nie poskutkowały, przed samym wejściem do budynku spoglądała na nich znaczącym wzrokiem. I rzeczywiście, zdjęć z przyjęcia próżno szukać. Z pewnością i tak nikomu nie przyszłoby do głowy, by wpuścić nieproszonych gości, ale mała księżniczka może być dumna, że stanęła na straży prywatności swojej rodziny.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP