Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte w centrum uwagi w nowej szkole. Daje popalić nauczycielom

Księżniczka Charlotte ma zaledwie 4 lata, a już wiele razy podpadła nauczycielom. W szkole jest non stop w centrum uwagi. Na szkolnym korytarzu jest w stanie kłócić się nawet z bratem.

Księżniczka Charlotte w centrum uwagi w nowej szkole. Daje popalić nauczycielomŹródło: ONS.pl
d1iui2l
d1iui2l

Księżniczka Charlotte od września uczęszcza do prestiżowej szkoły Thomas's Battersea, w której uczy się też jej brat George. W ciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia roku szkolnego córka księcia Williama i Kate Middleton dała popalić nauczycielom. Ciągle też pozostaje w centrum uwagi rówieśników.

W pierwszych dniach szkoły mała Charlotte bez żadnych oporów zdradziła kolegom i koleżankom, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka. Dodała, że ma to być dziewczynka. To nie wszystko. "Daily Mail" podaje, że 4-letnia księżniczka bywa niegrzeczna - wystawia język do nauczycieli, jest głośna i przeszkadza na lekcjach.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

Co więcej, Charlotte potrafi się kłócić ze starszym bratem, nawet w szkole, o zabawki lub programy telewizyjne. Jednak brat i siostra szybko umieją znaleźć nić porozumienia i spędzają ze sobą dużo czasu. - Jest bardzo pewna siebie i kocha zwracać na siebie uwagę. George jest bardziej powściągliwy niż jego siostra. Już teraz wykazuje cechy doskonałego przywódcy - mówi anonimowe źródło brytyjskiemu tabloidowi.

Opłaty za naukę w szkole Thomas's Battersea dla George'a i Charlotte wynoszą łącznie prawie 40 tys. funtów rocznie. Uczniom oferowane są różne zajęcia pozalekcyjne, w tym szermierka, filozofia, ogrodnictwo i garncarstwo.

d1iui2l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iui2l