Trwa ładowanie...

Księżniczka Marta Ludwika pożegnała byłego męża. Popełnił samobójstwo

Księżniczka Marta Ludwika po pogrzebie byłego męża napisała, że w jego przypadku zawiodła pomoc psychiatryczna. Ari Biehn miał spędzić z nią i ich trzema córkami Boże Narodzenie, ale postanowił odebrać sobie życie.

Księżniczka Marta Ludwika pożegnała byłego męża. Popełnił samobójstwoŹródło: Getty Images
d2me5ds
d2me5ds

Ari Behn, norweski pisarz i dramaturg, popełnił samobójstwo 25 grudnia 2019 r. Ceremonia pogrzebowa z udziałem jego byłej żony odbyła się 3 stycznia. Norweska księżniczka napisała później na Instagramie o emocjach i wielkiej stracie, którą teraz odczuwa. Biehn i Marta Ludwika byli małżeństwem w latach 2002-2016. Księżniczka urodziła mu trzy córki, które mają teraz 11, 14 i 16 lat. Wszystkie były obecne na pogrzebie ojca. Najstarsza włożyła do trumny rysunek, który chciała mu podarować na Boże Narodzenie.

Obejrzyj: Księżna Kate zażądała specjalnego miejsca dla swoich sukienek w samolocie

"Byłbyś dziś z nich bardzo dumny. Powstała pustka, ponieważ nikt nie może cię zastąpić w życiu naszych pięknych dziewczynek" – napisała Marta Ludwika na Instagramie. "Byłeś dla nich ciepłym, zabawnym, mądrym, dobrym tatą".

"Przez długi czas widzieliśmy, jak stopniowo znikasz, ale wierzyliśmy, że będzie lepiej. Twoja rodzina walczyła o ciebie. Twoi bliscy byli przy tobie w dzień i w nocy" – dodała była żona w mowie pożegnalnej.

Księżniczka Marta Ludwika i Ari Behn w 2016 r. Getty Images
Księżniczka Marta Ludwika i Ari Behn w 2016 r. Źródło: Getty Images

Ari Behn ożenił się z najstarszą córką króla Norwegii w 2002 r. Trzy lata wcześniej zdobył uznanie jako autor bestsellerowego zbioru opowiadań "Trist som faen". Wspólnie z żoną napisał książkę o swoim ślubie, później pisał powieści, dramaty, współpracował z różnymi gazetami.

d2me5ds

Od 2013 r. zajmował się malarstwem. Jego obrazy w stylu neoekspresjonistycznym cieszyły się sporą popularnością. Rok przed śmiercią zarobił na swojej sztuce ok.2,5 mln zł.

Księżniczka Marta Ludwika i Ari Behn w 2016 r. Getty Images
Księżniczka Marta Ludwika i Ari Behn w 2016 r. Źródło: Getty Images

Księżniczka Marta Ludwika po rozstaniu z mężem związała się z Durekiem Verrettem (na zdjęciu). Szamanem, który specjalizuje się w nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi. Prywatnie przyjaźni się z aktorką Gwyneth Paltrow i pomagał jej podczas pracy nad ekskluzywną marką Goop, opartą na medycynie alternatywnej.

Norweska następczyni tronu od lat uważa się za jasnowidzkę. W latach 2007-2018 prowadziła centrum terapii alternatywnej, w której pomagała ludziom komunikować się z aniołami i rozmawiać ze zmarłymi.

d2me5ds
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2me5ds