Trwa ładowanie...
ddtee5s

Księżniczka Sofia o kulach, wspiera się na starszej siostrze. Co się stało?

Dla hiszpańskiej rodziny królewskiej nadszedł czas letnich wakacji na Majorce. Niestety, młodsza córka króla i królowej Hiszpanii nie będzie mogła w pełni korzystać z uciech oferowanych przez piękną wyspę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Eleonora i Sofia
Siostry Eleonora i Sofia
ddtee5s

Król Filip VI i jego piękna żona Letycja wiedzą, jak ważna dla monarchii jest sympatia narodu. Chociaż są milionerami, starają się sprawiać wrażenie "normalnych" Hiszpanów, często pokazują się publicznie i nie kryją przed światem swoich córek.

Zwłaszcza że starsza z nich - Eleonora - kiedyś zasiądzie na hiszpańskim tronie. Piętnastoletnia Eleonora i jej młodsza o dwa lata siostra Sofia są oczkiem w głowie Hiszpanów, którzy lubią patrzeć, jak dziewczęta wyrastają na mądre i szczęśliwe kobiety.

Eleonora jest następczynią tronu Królestwa Hiszpanii, a poza tym jest także księżną Austrii. Na początku tego roku towarzyszyła ojcu w oficjalnych uroczystościach otwarcia nowej kadencji Parlamentu w Madrycie.

ddtee5s

Sofia jest druga w kolejce do hiszpańskiego tronu i młodszą siostrą Eleonory. Na najnowszych zdjęciach z Majorki widać, że porusza się o kulach i polega na pomocy siostry.

Jak donoszą zagraniczne media, uległa kontuzji już na Majorce podczas odwiedzin w pięknych ogrodach Marivent.

#dziejesienazywo: Majorka - wyspa słońca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddtee5s

Podziel się opinią

Share
ddtee5s
ddtee5s