Trwa ładowanie...
d3wsmus
Które gwiazdy ustawiają się z paparazzi? WIDEO
News

Które gwiazdy ustawiają się z paparazzi? WIDEO

Ujawniamy kulisy życia gwiazd! W rozmowie z Basią Pasek Tomasz Potaj opowiedział o swojej książce "Paparuchy kontra ryje". Jego wyczekiwany reportaż został poświęcony najbardziej znanym przedstawicielom polskiego show-biznesu. Obejrzyjcie nasz wywiad!
Podziel się
d3wsmus

Twórca ksiażki w wywiadzie dla WP Gwiazdy zdradził, jak media i gwiazdy współzależą od siebie. Dowiedzieliśmy się, kto nie stroni od ustawek. Potaj zdradził także, ile fotoreporterzy są w stanie poświęcić, by zrobić wyczekiwane przez wszystkich zdjęcie. Które gwiazdy mają na swoim koncie bójki z paparazzi?

Fotograf w slangu paparazzich to "paparuch", celebryta, któremu paparuch chce zrobić zdjęcie to "ryj". Dzięki autorowi poznajemy świat gwiazd widziany oczyma fotografów - paparazzich. Górniak, Szyc, Linda, Foremniak, Doda, Majdan, Kot... w końcu możemy ich zobaczyć takimi, jakimi nigdy ich nie widzieliśmy. Paparazzi opowiedzieli Potajowi o najważniejszych zdjęciach, o zachowaniach gwiazd, o ich porywczości, o śledzeniu celebrytów i samochodowych pościgach za najbardziej gorącymi nazwiskami mediów. Nieznane, pierwszy raz publikowane zdjęcia uzupełniają reporterskie historie o ludziach z pierwszych stron gazet.

Ewa Farna WP Gwiazdy Exclusive
Ewa Farna (WP Gwiazdy Exclusive)
Izabel Marcinkiewicz East News
Izabel Marcinkiewicz (East News)
Agnieszka Kotulanka East News
Agnieszka Kotulanka (East News)
Małgorzata Rozenek WP Gwiazdy Exclusive
Małgorzata Rozenek (WP Gwiazdy Exclusive)
Marek Włodarczyk WP Gwiazdy Exclusive
Marek Włodarczyk (WP Gwiazdy Exclusive)
d3wsmus

Podziel się opinią

Share
d3wsmus
d3wsmus