Trwa ładowanie...
d438209

Kuba Wojewódzki chwali się świątecznym prezentem. W sam raz dla takiego chłopca

Kuba Wojewódzki nie należy do osób, które Święta Bożego Narodzenia spędzą w gronie rodzinnym. Jednak nie odmawia sobie z tej okazji prezentów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie mógł sobie podarować. Zażartował z nieciekawej sytuacji Kamila Durczoks
Nie mógł sobie podarować. Zażartował z nieciekawej sytuacji Kamila Durczoks (ONS.pl)
d438209

Kuba Wojewódzki uwielbia chwalić się swoimi gadżetami. Przez lata wszyscy interesowali się jego nowymi modelami samochodów, które zmieniał równie często jak partnerki.

Showman wie, jak ściągać na siebie uwagę. W końcu jest nie tylko prowadzącym talk-show "Kuba Wojewódzki", ale również właścicielem kilku biznesów. Niedawno odkrył przez swoimi fanami, że Instagram jest dla niego znaczącym źródłem dochodów z reklam.

Zobacz: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Również zbliżające się święta wykorzystał jako dobrą okazję do zareklamowania słynnych zabawek. Kuba Wojewódzki od lat spędza Boże Narodzenie na urlopie w ciepłych krajach, więc prezenty zaczął przyjmować znacznie szybciej. Nie dziwi nas, że ten duży chłopiec ucieszył się z klocków Lego.

Jak przystało na prawdziwego amatora luksusowej motoryzacji, 56-latek został obdarowany zestawem pokaźnych elementów, z których może złożyć model Bugatii Chiron. Taki niepozorny zestaw klocków kosztuje ponad 2 tys. zł. Chyba nie każdego rodzica byłoby stać na tak drogie prezenty dla dzieci.

Jesteśmy ciekawi, czy Kubie Wojewódzkiemu uda się ułożyć klocki w całość.

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209