Trwa ładowanie...
d45s6rj

Kuba Wojewódzki kupił apartament obok Roberta Lewandowskiego. Będą sąsiadami

Jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że gwiazdor TVN-u ma przeprowadzić się do Gdyni. Teraz okazało się, że Wojewódzki zamieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Jego sąsiadami będą Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kuba Wojewódzki inwestuje w nieruchomości
Kuba Wojewódzki inwestuje w nieruchomości (East News, Fot: Adam Guz/Reporter)
d45s6rj

Spekulacje na temat tego, dokąd ma przeprowadzić się Kuba Wojewódzki, nie cichną. Mówiło się o tym, że król TVN-u sprzedaje swój luksusowy apartament na Powiślu po to, żeby zamieszkać w Gdyni.

Kuba wystawił swój ekskluzywny penthouse na sprzedaż. Jego lokum nie znalazło się jednak na oficjalnej stronie internetowej agencji. To apartament dla wybranych. Kupić go mogą znajomi Wojewódzkiego. Gratis możliwość oglądania apartamentu w towarzystwie samego gospodarza. Jak podaje Super Express, lokal oglądały już dwie małżeńskie pary, ale nie zdecydowały się na kupno.

Tymczasem, jak ustalił Plotek, Kuba nie ma zamiaru wyprowadzać się z Warszawy. Z wiedzy, jaką posiada portal, wynika, że dziennikarz kupił ponoć ekskluzywny apartament na osiedlu Finale Apartments. Ale to nie wszystko. Obok dziennikarza zamieszkał podobno Robert Lewandowski i Arkadiusz Mlik.

- Wojewódzki kupił duży apartament w Warszawie, mieszczący się za Eco Parkiem o nazwie Finale Apartaments. Obok Wojewódzkiego, który zapłacił 8 mln złotych, mieszkanie kupili Lewandowscy (za 11 mln złotych), Arek Milik, wnuk Sobiesława Zasady, właściciel marki 4F oraz znany kierowca rajdowy - twierdzi informator Plotka.

d45s6rj

Wszyscy trzej panowie są ponoć na etapie wykańczania swoich apartamentów. Pozostaje tylko czekać, aż sami potwierdzą te informacje.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj