Trwa ładowanie...
d21pu6s

Kuba Wojewódzki: "Nagle zostałem ojcem"

Showman Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nie przestają podgrzewać atmosfery!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki ma 56 lat
Kuba Wojewódzki ma 56 lat (ONS.pl)
d21pu6s

To jest powrót, na który czekają wszyscy! Czyżby to naprawdę się działo, czy jednak Mucha i Wojewódzki pogrywają sobie z mediami i fanami? Jeśli jednak to drugie, to po co?

Mucha i dojrzały showman, samozwańczy "Król TVN", stanowili parę lata świetlne temu. On jeszcze wtedy popularny i znany, ona uważana za mądrą dziewczynę, która zawsze ma coś do powiedzenia. Między nimi iskrzyło i to było widać! Ich drogi się jednak rozeszły.

Anna Mucha związała się z Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci, a Kuba spotykał się z modelką. Dziś wiadomo, że gwiazda "M jak Miłość" jest singielką i od pewnego czasu bawi się w kotka i myszkę z obserwatorami na Instagramie. Gdy opublikowała zdjęcie przy samochodzie Kuby, od plotek aż zawrzało.

Sama Ania, która niestety nigdy nie chce odpowiadać plotkarzom na pytania, nie zaprzecza i nie potwierdza. Teraz Kuba rzucił prawdziwą "bombę". Opublikował zdjęcie z dwójką dzieci zasłoniętych gazetami i napisał "Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem, moje życie nabrało przyspieszenia." W komentarzach od razu posypały się pytania i domysły.

d21pu6s

Czy to dzieci Anny Muchy? Jeśli się zeszli na serio, to czy Wojewódzki naprawdę nazywałby sam siebie podwójnym ojcem na Instagramie? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha o książce Rozenek: "Małgosia posiada na ten temat solidną wiedzę"

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s