Trwa ładowanie...
d2cb3u1

Kuba Wojewódzki odpowiada na komentarz Anny Muchy. Zamieścił wymowny post

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nie przestają igrać z fanami i podsycają plotki na swój temat. Showman postanowił publicznie zaczepić byłą dziewczynę i znalazł ku temu odpowiedni powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki dodał wymowny wpis
Kuba Wojewódzki dodał wymowny wpis (ONS.pl)
d2cb3u1

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty byli jedną z najbarwniejszych par rodzimego show-biznesu. Oboje nie stronili od kontrowersji, zresztą do dziś lubią z przymrużeniem oka prowokować fanów.

Ostatnia prowokacja udała im się koncertowo. A zaczęło się od zwykłego pytania. "Czy powinnam spotkać się z byłym?". Mucha radziła się fanów pod postem zatytułowanym "Moje życie, twój wybór". Choć nie zdradzała, o którego byłego chodzi, to użytkownicy zadecydowali: spotkać się.

Aktorka musiała wywiązać się z zobowiązania. Ostatnio wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z Kubą Wojewódzkim. "Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją" - napisała pod postem. Wspólnym zdjęciem wzbudzili niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych.

d2cb3u1

Jak się okazuje, nie tylko. Bo nie da się ukryć, celebrytka zasugerowała między wierszami, że między nimi znowu iskrzy. Zapytana przez "Party" o miłosne rewelacje, odpowiedziała: "Nie potwierdzam i nie zaprzeczam".

Spekulacji na temat znanej pary pojawiło się tyle, że na stronie magazynu pojawiła się nawet sonda, w której internauci mogli zagłosować za tym, czy aktorka powinna wrócić do showmana. Zamieszanie najwyżej przypadło mu do gustu, bo postanowił zadać to pytanie byłej dziewczynie w mediach społecznościowych.

Jak widać, oboje nieźle się bawią grając fanom na nosie. A wy jak sądzicie? To tylko dowcip starych przyjaciół czy coś jest na rzeczy?

d2cb3u1

Zobacz wideo: Żmuda Trzebiatowska ocenia książkę Wojewódzkiego: "Zamierzchłe czasy"

d2cb3u1

Podziel się opinią

Share

d2cb3u1

d2cb3u1