Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki pochwalił się starym zdjęciem. Fani są bezlitośni

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego ironicznego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie i swojego wyglądu. Potwierdzają to stare zdjęcia, które "król TVN-u" wrzucił ostatnio na Facebooka. Jego styl podzielił fanów.

Kuba Wojewódzki pochwalił się starym zdjęciem. Fani są bezlitośniŹródło: East News, fot: East News
d1pfr6d

Kuba Wojewódzki jest znany ze swojego ironicznego i ostrego poczucia humoru. W swoim talk-show lubi kierować złośliwe docinki pod adresem gości, za co jest często krytykowany przez opinię publiczną. Wojewódzki ma również ogromny dystans do siebie. Media już dawno przypięły mu łatkę "króla TVN-u", którą dziennikarz nosi z dumą. Od czasu do czasu celebryta wrzuca na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat, które stają się prawdziwą pożywką dla fanów.

Tym razem Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z zamierzchłych czasów "Idola". Dziennikarz był jurorem w 1, 2 i 4 edycji talent-show, które było emitowane na antenie Polsatu od 2002 do 2005 roku. Wojewódzki na zdjęciach wygląda… ciekawie.

Szczególną uwagę przyciąga jego niekorzystna stylizacja, jednak dziennikarz sam nie ma w tej kwestii złudzeń, ponieważ zdjęcia na Facebooku podpisał: "Styl to stan umysłu..." Fani bezlitośnie komentują wyczucie stylu dziennikarza.

"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy", "Stylu to akurat nigdy nie miałeś więc o co lotto?", "Widzę, że spodnie kupowałeś na zapas, gdybyś postanowił jeszcze urosnąć" – tak internauci mówią o starym zdjęciu Wojewódzkiego. Dziennikarz wielokrotnie udowadniał, że nic sobie nie robi z negatywnych i uszczypliwych komentarzy.

d1pfr6d

Pod zdjęciem na Facebooku nie zabrakło również ciepłych słów. Wierni fani Wojewódzkiego zawsze są gotowi do obrony swojego ulubieńca: "Kuba, w tym kraju nie wolno się z siebie śmiać... odbierasz oręż twoim stręczycielom...", "No teraz zdecydowanie lepszy styl i wygląd".

Można drwić z niekorzystnej stylizacji Wojewódzkiego, jednak trzeba przyznać, że mimo upływu lat dziennikarz utrzymuje swój młodzieńczy look. Zmarszczek przybyło, jednak bujna czupryna i odświeżony styl, sprawia, że 55-letni "król TVN'u" wygląda znacznie lepiej niż 17 lat temu.

Jak myślicie, czy Kuba Wojewódzki w ciągu 17 lat zmienił się na lepsze?

d1pfr6d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pfr6d