Trwa ładowanie...
dd5v5q9

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z Michałem Figurskim. Fan zaskoczony, dziennikarz odpowiedział

Kuba Wojewódzki uwielbia wzbudzać emocje. I trzeba przyznać, że znów mu się to udało. Wystarczyło, że pokazał zdjęcie z byłym przyjacielem, o którym w ostatnich latach nie wypowiadał się pochlebnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki znów koleguje się z Michałem Figurskim
Kuba Wojewódzki znów koleguje się z Michałem Figurskim (East News)
dd5v5q9

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski przez wiele lat tworzyli bardzo zgrany duet. Pracowali razem w radiu, a prywatnie przyjaźnili się. Z czasem ich drogi rozeszły się zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

W 2018 roku Wojewódzki wydał swoją autobiografię, w której nie omieszkał wspomnieć o dawnym koledze.

"Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego. To było najgłupsze w jego karierze, że zaczął się ścigać i to nie wiadomo czy ze mną, czy z przyrostem naturalnym własnych problemów. Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie" - pisał wówczas Kuba.

dd5v5q9

W kolejnym fragmencie zdradził, że Figurski nie był wierny żonie w trakcie trwania ich małżeństwa.

Panowie przez lata raczej się unikali. Nagle na Instagramie Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma on wspomnianą książkę, a za nim stoją Michał oraz Piotr Kędzierski. Jeden z fanów nie krył zaskoczenia.

"Po tym co o Michale przeczytałem w tej książce to się dziwię że na jej tle się fotografuje... Cóż parcie jest parcie" - napisał pod fotografią.

dd5v5q9

Wojewódzki szybko mu odpowiedział.

"Jest jeszcze coś takiego jak dystans, luz i zrozumienie... Trzy nowe słowa. Ogarniesz czy masz parcie na swoje?"

Co o tym sądzicie?

dd5v5q9

Podziel się opinią

Share
dd5v5q9
dd5v5q9