WP

Kuba Wojewódzki rozkręca interes. Szuka pracowników

Kuba Wojewódzki w mediach społecznościowych wrzucił ogłoszenie. Najpopularniejszy show-man rozkręca restaurację w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
Kuba Wojewódzki otwiera restaurację (East News, Fot: East News)
WP

Kuba Wojewódzki jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Przez niektórych nazywany królem TVN-u.

Okazuje się, że po tak długim stażu w mediach zechciał otworzyć nowy interes. Chodzi o restaurcję w Warszawie na Powiślu. To niewątpliwie zaskakujący ruch ze strony Wojewódzkiego. Gdyż do tej pory jego działalność związana była tylko i wyłącznie z telewizją.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki porzucił wodzianki na ściance

WP

Wojewódzki pochwalił się zdjęciem z ezgotycznych wakacji. Święta wielkanocne postanowił spędzić daleko od Polski. Uwagę jednak zwrócił opis fotografii:

"Uwaga. Szukamy ludzi do restauracji. General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner" - czytamy pod fotką. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, fani byli wyjątkowo zainteresowni ofertą Kuby.

Wcześniej pisaliśmy o interesie Adama Zdrójkowskiego, który otworzył lokal. Zdaje się, że powstanie kolejne nowe miejsce w Warszawie, które wzbudzi duże zainteresowanie.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP