Trwa ładowanie...
Kuba Wojewódzki
19-04-2019 15:10

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez Tedego. Raper nie oszczędza w słowach

Kuba Wojewódzki został dość ostro zaatakowany przez rapera Tedego. W piosence “Tylko tyle” z nadchodzącego albumu “Karmaggedon” pokazuje bezpośrednio, co myśli o dziennikarzu oraz jak napięte są między nimi relacje.

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez Tedego. Raper nie oszczędza w słowachŹródło: East News
dllk13t
dllk13t

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez Tedego

Tede zdissował Wojewódzkiego w utworze “Tylko tyle”. Numer znajdzie się na nadchodzącej płycie “Karmaggedon”, która dla Tedego ma być rozliczeniem z wrogami. Jednym z nich w życiu rapera stał się Wojewódzki.

“Z tobą wódki dziś nie piłem, nie rób kumpli z nas na siłę. Zanim zaczniesz chodzić tyłem, lepiej looknij na swój tyłek” - tak brzmi fragment tekstu piosenki “Tylko tyle”. Pozostałe wersy są już bardziej wulgarne.

Kuba Wojewódzki i relacja z Tedem

Od kilku lat relacje między Wojewódzkim a Tedem są dosyć napięte. W “Nieautoryzowanej autobiografii” dziennikarz nazwał muzyka “małym chłopcem w wielkich portkach o ukruszonym ego”. W wywiadzie dla Newonce Radio również odniósł się do jego osoby. - Ja mam największe doświadczenia z człowiekiem, którego bardzo lubię. Nigdy się z nim nie spotkałem, ale on mówi o mnie w co drugim wywiadzie. To jest Tede – duża gwiazda, taka może oldschoolowa. I on strasznie lubi o mnie opowiadać. Daję słowo honoru – nie zamieniłem z nim nigdy dwóch zdań – komentował.

Z kolei Tede mówił, że dochodził już do spotkań. Przed laty krytycznie wypowiadał się o Wojewódzkim. - Kuba Wojewódzki jest odważny i fajny jak się pali czerwona lampka na kamerze, a jak gaśnie, to już taki nie jest hop do przodu. Co udowadnia za każdym razem, gdy gdzieś się spotkamy.

dllk13t

Premiera płyty Tedego “Karmaggedon” już 9 maja. Raper przekonuje, że najlepsze utwory z płyty nie zostały jeszcze pokazane.

dllk13t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dllk13t