Trwa ładowanie...
dvth3mc

Kulig śpiewa w nowej kampanii Reserved. Musicie tego posłuchać

Marka Reserved opublikowała właśnie kolejny etap kampanii z udziałem polskiej aktorki i Jeanne Damas. Joanna Kulig zaśpiewała "Yes, Sir I Can Boogie".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Kulig w kampanii Reserved
Joanna Kulig w kampanii Reserved (Materiały prasowe)
dvth3mc

Tym razem dzięki kampanii Reserved przenosimy się do klubu jazzowego. Rozdział „Rendez-vous” zwalnia tempo, by zostawić miejsce dla zupełnie nowej interpretacji tytułowego przeboju. Wideo wyreżyserował Gordona von Steiner.

W tej odsłonie kampanii Joanna Kulig śpiewa kultową piosenkę "Yes, Sir I Can Boogie" w bardzo nastrojowej aranżacji. W kolejnej scenie Kulig zaczyna tańczyć z Jeanne tango w przedwojennym wydaniu.

  Materiał prasowy
(Materiał prasowy)

- I Can Boogie' w niespiesznym, nastrojowym wykonaniu Joanny Kulig towarzyszy grze spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami. Która z nich prowadzi, a która jest prowadzona? Przesłanie? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. Kobiecość ma nieskończoną liczbę definicji i każda z nich jest piękna - czytamy w informacji prasowej.

  materiąły prasowe
(materiąły prasowe)

Poprzednia odsłona kampanii Reserved została nagrana w głównym gmachu Politechniki Warszawskiej. Polska marka zaskakuje coraz bardziej, a kampanie realizowane są na światowym poziomie.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc