Trwa ładowanie...

Kultowa płyta "Kayah i Bregović" powraca, a Ty możesz stać się jej częścią dzięki 2track.pro!

Kayah i Bregović po latach ponownie spotkają się na scenie. We wrześniu 2017 zagrają 8 koncertów w 7 miastach w Polsce. Z tej okazji na początku września ukaże się specjalna reedycja ich wspólnej, legendarnej płyty. Będzie zawierała dodatkowe niespodzianki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kultowa płyta "Kayah i Bregović" powraca, a Ty możesz stać się jej częścią dzięki 2track.pro!Źródło: Materiały prasowe, fot: Karolina Lewandowska
d10vkxd

Dzięki platformie 2track.pro to właśnie Ty możesz stać się częścią tego wyjątkowego wydawnictwa! Na 2track.pro odbywa się konkurs, którego uczestnicy mogą stworzyć własne wersje 3 utworów z płyty artystów. Trzy zwycięskie prace znajdą się na specjalnej reedycji albumu „Kayah i Bregović”. Konkurs trwa od 17 do 31 lipca.

2track.pro jest nowatorskim narzędziem dla muzyków i producentów muzycznych do współpracy w Internecie. Opiera się na 2-śladowych sesjach muzycznych, gdzie jeden ślad to muzyka, a drugi wokal lub instrument. Uczestnicy konkursu "Kayah i Bregović" REWORK, mają niepowtarzalną okazję stworzenia własnych wersji aż trzech utworów z legendarnej płyty "Kayah i Bregović": "Tabakiera", "To nie ptak" i "Śpij kochanie śpij". Do dyspozycji mają jedynie wokal Kayah, który musi zostać w niezmienionej formie, reszta zależy od muzycznej wyobraźni uczestników.

Poza zaszczytnym miejscem na reedycji płyty "Kayah i Bregović", Organizatorzy przewidzieli również nagrody rzeczowe – bony na zakupy w sklepach Superdry. o łącznej wartości 5 000 zł oraz półroczną subskrypcję w TIDAL. Konkurs trwa do 31 lipca. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Kayax, portalu 2track oraz sami artyści.

d10vkxd

Pomysłodawcą i założycielem portalu 2track jest Bogdan Kondracki – muzyk kultowej formacji Kobong i producent płyt m.in. Brodki i Dawida Podsiadło. Pomysł na miejsce, w którym muzycy i wokaliści z całego świata mogliby się odnaleźć i rozpocząć kreatywną współpracę przyszedł do niego we śnie kilka lat temu. Obecnie 2track ma już blisko 4000 zarejestrowanych użytkowników z kilkudziesięciu krajów. Strona jest dostępna w dwóch wersjach językowych:lskim i angielskim.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10vkxd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10vkxd