Kurdej-Szatan nie dogaduje się z mężem?! "Nie wytrzymuję. Mocujemy się"
None
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Kiedy w połowie tegorocznych wakacji jedna z gazet doniosła o kryzysie w małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana, para ekspresowo zainterweniowała zamieszczając na Facebooku wspólne zdjęcie z urlopu.
Bardzo dziękujemy "Życiu na gorąco", że tak się ogromnie o nas martwią! Pozdro z lasu, tu nas nie znajdziecie - skomentowała wschodząca gwiazda.
Wystarczyło kilka tygodni, a znów słychać plotki o tym, że w rodzinie artystów dochodzi do częstych kłótni. O co się sprzeczają?
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Basia nie ukrywa tego, że ma trudny charakter. Nawet najdrobniejszy konflikt czy niepowodzenie sprawiają, że aktorka nie hamuje emocji. Między nią a mężem często dochodzi ponoć do awantur.
Domysły, że jej małżeństwo przechodzi kryzys pojawiły się po publikacji "Życia na gorąco", w której znalazła się fotorelacja z planu filmu "Dzień dobry. Kocham cię". Rafał postanowił odwiedzić swoją żonę w pracy, ona nie była jednak z tego faktu zadowolona, ponieważ nie mogła w pełni skupić się na roli. Doszło między nimi do poważnej sprzeczki. Nie pierwszy raz...
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Na początku żarliśmy się często. Szlag mnie trafiał, gdy Rafał wypominał mi różne rzeczy, ale chcieliśmy być razem i to nas zmuszało do szukania płaszczyzny porozumienia. W zasadzie docieramy się nadal. Przy naszych silnych osobowościach łatwo nie jest! - powiedziała aktorka w rozmowie z "Claudią".
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan z córką
Kurdej-Szatan nie kryje się wcale z tym, że jest uparta i złośliwa. Jej impulsywna natura, tak pożądana w zawodzie aktorki, nie do końca sprawdza się w życiu prywatnym. Artystka podkreśla, że trudno jej się dopasować do kogoś, czy przyznać do błędu.
Barbara Kurdej-Szatan
Pada iskra, jest pożar. I żadna strona nie chce ustąpić, choć zawsze chodzi o bzdety. Rafał lubi porządek, nawet bardziej niż ja, lubi też rozporządzać: "Tu trzeba zrobić to, tu tamto..." Wtedy ja w jednej sekundzie się zaperzam! I jest zgrzyt - wyznała Basia.
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Nie cierpię też, gdy mi zwraca uwagę. Na szczęście robi to na osobności. Ja zaś potrafię Rafałowi coś tam wypomnieć przy ludziach! Wiem, że to złe, ale nie wytrzymuję. Mocujemy się na zdania i opinie - podsumowała.
Jak sądzicie, czy sytuacja w ich małżeństwie rzeczywiście jest poważna, czy może to lepiej, że para nie nudzi się ze sobą?