12-06-2018 (19:53)

Kuwejcka prezenterka zwolniona z telewizji. Złamała zasady Ramadanu

"Niewłaściwe", tak widzowie jednego z tamtejszych teleturniejów skrytykowali sukienkę Amal Al-Awadhi. 29-letnia aktorka i prezenterka miała zignorować zasady obowiązujące podczas trwania Ramadanu. Kobieta błyskawicznie straciła pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amal Al-Awadhi naraziła się wdziom
Amal Al-Awadhi naraziła się wdziom (Youtube.com)
WP

Amal Al-Awadhi była współprowadzącą teleturnieju z grami losowymi. Podczas wejścia na żywo usłyszała od jednego z wydawców, że musi natychmiast przerwać program. Jak się okazało, powodem zamieszania były skargi widzów, którzy na Twitterze pisali, że sukienka, którą miała na sobie, była nieodpowiednia.

29-latka miała na sobie kremową, koronkową sukienkę za kolano. Miała też zakryty biust. Jak widać, część ortodoksyjnych internautów poczuła się obrażona. W sprawę zaangażował się nawet państwowy urzędnik, z którego nakazu prezenterka straciła pracę w telewizji.

Youtube.com
Podziel się
WP

"Ponieważ moje show było emitowane w czasie Ramadanu, byłam bardzo ostrożna, nie naruszyłam żadnej z naszych tradycji" - powiedziała w rozmowie z lokalnymi mediami.

Ramadan, czyli dziewiąty miesiąc kalendarza muzułmańskiego jest święty dla muzułmanów. To właśnie w tym czasie rozpoczęło się objawianie Koranu. Archanioł Gabriel (arab. Dżibril) ukazał się Mahometowi, przekazując kilka wersów przyszłej świętej księgi islamu. Jest to czas na post i modlitwę.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP