Trwa ładowanie...
d39yz49

Kwiatkowski zdradził co nieco o związku Szroeder i Quebo. "Jest bardzo zakochana"

Romans utalentowanej piosenkarki oraz rapera trwa od kilku miesięcy. Zakochani starają się jednak trzymać w cieniu i o swoim związku nie mówią. Ich przyjaciel okazał się bardziej otwarty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia i Kuba budują poważną relację
Natalia i Kuba budują poważną relację (ONS.pl)
d39yz49

W jednym z wywiadów na temat miłości Szroeder i Quebo opowiedział Dawid Kwiatkowski. Piosenkarz w programie "Gala Studio" został zapytany o to, jaką gwiazdę lubi. Odpowiedział: Natalię Szroeder. Prowadząca spytała więc o to, czy poznał jej partnera. Piosenkarka od marca (nieoficjalnie) umawia się z Jakubem Grabowskim, raperem, który karierę robi już od 10 lat, ma na koncie trzy albumy.

Quebo chce ślubu. Szroeder ma inne plany

- Tak, poznałem. Natalia jest bardzo zakochana. Bardziej znam Natalię, dlatego nie chcę o Kubie dużo tutaj mówić. Nie znam go tak bardzo, ale mam nadzieję, że się poznamy, bo wiem, jaka jest Natalia, wiem, jaką jest mądrą dziewczyną. Więc myślę, że Kuba nie został wybrany przez przypadek.

Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu nie obnosi się ze swoim związkiem. 27-letni raper i 23-letnia piosenkarka w wakacje zostali "przyłapani" przez paparazzich podczas spaceru w Sopocie - wtedy fani mogli wreszcie zobaczyć ich wspólne fotki, ale sami nie upubliczniają podobnych zdjęć. Szkoda?

d39yz49

Podziel się opinią

Share

d39yz49

d39yz49