Trwa ładowanie...

Kylie Jenner urodziła córeczkę! Gwiazda wydała oświadczenie

Choć przez długi czas mówiło się o tym, że Kylie Jenner spodziewa się dziecka, to nikt z rodziny Kardashianów nie potwierdził tej informacji. Teraz przyszedł na czas na głośne oświadczenie. Dziecko gwiazdy przyszło na świat 1 lutego!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kylie Jenner urodziła córeczkę! Gwiazda wydała oświadczenieŹródło: Instagram.com
d3yqefo
d3yqefo

Kylie Jenner zamieściła na Instagramie wpis, w którym przeprosiła fanów, że przez tak długi okres nie informowała ich o tym, iż spodziewa się dziecka. Celebrytka wyznała, że postanowiła nie dzielić się ciążą ze światem, by uniknąć niepotrzebnego stresu i w spokoju przygotować się do roli matki. Wyznała też, że ciąża była dla niej niesamowitym doświadczeniem, który zupełnie zmienił jej życie. Córeczka Kylie przyszła na świat 1 lutego. Celebrytka w końcu powiedziała fanom cała prawdę, bo jak sama przyznała, nie była wstanie dłużej czekać z ogłoszeniem tej fantastycznej informacji.

Jenner podziękowała też przyjaciołom i rodzinie za to, że dotrzymali obietnicy i ani razu nie potwierdzili w mediach jej ciąży.

d3yqefo

Teraz, gdy wszystko jest już wiadome, pozostaje nam czekać na pierwsze zdjęcie dziecka. Myślicie, że Kylie niedługo podzieli się nim z fanami?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3yqefo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yqefo