ycipk-1zg5aq

Kylie Jenner załamana po rozstaniu z Travisem Scottem. Raper nie chciał ślubu

Rozstanie Kylie Jenner i Travisa Scotta wciąż jest głośnym tematem. Jednym z powodów rozstania miała być niechęć rapera do zawarcia małżeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kylie Jenner załamana po rozstaniu z Travisem Scottem. Raper nie chciał ślubu
Kylie Jenner załamana po rozstaniu z Travisem Scottem. Raper nie chciał ślubu (Getty Images)
ycipk-1zg5aq

Tydzień temu świat obiegła informacja o rozstaniu Kylie Jennera i Travisa Scotta. Para wydała w tym celu specjalnie oświadczenie. Postanowili jednak nie podawać przyczyn swojej decyzji.

"Potrzebują trochę czasu, ale nie kończą definitywnie tej relacji. Nadal mają pewne problemy z zaufaniem, ale ich kłopoty wynikają bardziej ze stresu związanego z ich stylem życia" - powiedziała magazynowi "People" osoba z otoczenia Kylie.

Decyzja o rozstaniu wydaje się o tyle zaskakująca, że para planowała ślub i drugie dziecko. Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w 2017 r. 1 lutego powitali swoją córkę, Stormi Webster.

ycipk-1zg5aq

Po pierwszych doniesieniach dotyczących rozstania Kylie potwierdziła tę informację na swoim profilu na Twitterze. Rozwiała także plotki dotyczące sekretnego spotkania z innym byłym partnerem, Tygą.

"Mam z Travisem dobry kontakt. Teraz najważniejsze jest dla nas dobra Stormi. Nasza przyjaźń oraz córka są priorytetem" - napisała na Twitterze.

"Internet czyni wszystko 100 razy bardziej dramatycznym, niż jest w rzeczywistości. Nie było żadnej ukrytej randki z Tygą" - dodała.

ycipk-1zg5aq

Z najnowszych doniesień wynika jednak, że prawda na temat rozstania Jenner i Scotta jest zupełnie inna. Jak się okazuje, Travis nie chciał brać ślubu, ani mieć kolejnego dziecka. Para już od dłuższego czasu przechodziła kryzys.

"Kylie starała się ratować ten związek, jak tylko się da. Nie układało im się najlepiej, ale robiło wszystko, co mogła" - donosi magazyn “Heat”.

"Travis nie chciał zranić Kylie, która i tak była załamana. Wiedział jednak, że nie może jej dać tego, czego od niego oczekuje" - donosi źródło.

ycipk-1zg5aq

ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa o swojej marce kosmetycznej: "Skoro Kylie Jenner może, to czemu ja nie mogę!"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zg5aq

ycipk-1zg5aq
ycipk-1zg5aq