ycipk-12oi9m

Kylie Minogue ma romans z księciem Andrzejem?

Ślub Pippy Middleton ma szansę być towarzyskim wydarzeniem roku. I to wcale nie ze względu na pannę młodą czy jej siostrę, księżną Kate. Na ceremonii mają się pojawić dwie nowe pary. Książę Harry z Meghan Markle oraz, co jeszcze ciekawsze, książę Andrzej z Kylie Minogue.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kylie Minogue ma romans z księciem Andrzejem?
(East News)
ycipk-12oi9m

Brytyjskie media rozpisują się o romansie 57-letniego księcia i 48-letniej piosenkarki.

- Książę Andrzej jest w stu procentach zauroczony piękną Kylie. Gdy tylko dotarły do niego wiadomości, że znów jest wolna, postanowił się z nią skontaktować. Od tej pory po cichu randkują i spędzili razem kilka nocy w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ich romans trwa zaledwie kilka tygodni, jednak książę już przedstawił ją rodzinie królewskiej. Według nieoficjalnych informacji, wokalistka i książę pojawią się razem na ślubie siostry księżnej Kate, Pippy - twierdzi "Daily Mail".

Minogue na początku lutego rozstała się z o 20 lat młodszym od siebie aktorem, Joshuą Sassem. Z kolei Andrzej po rozwodzie z Sarą Ferguson był łączony między innymi z Demi Moore.

ycipk-12oi9m

Jeśli informacje o romansie się potwierdzą i para faktycznie pojawi się na ślubie Pippy, nie zazdrościmy pannie młodej, która może zostać kompletnie przyćmiona.

ycipk-12oi9m
ycipk-12oi9m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12oi9m