Trwa ładowanie...
d2oy9um

La Toya Jackson uzależniona od operacji plastycznych. Co się dzieje z jej twarzą?

La Toya Jackson, siostra króla popu Michaela Jacksona, idzie w ślady swojego brata. Nie tylko sama nagrała dziewięć albumów, ale również chce go dogonić w ilości przebytych operacji plastycznych. Wokalista zaczyna coraz mniej przypomina samą siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
La Toya Jackson, siostra króla popu Michaela Jacksona, idzie w ślady swojego brata. Szczególnie w kontekście operacji plastycznych.
La Toya Jackson, siostra króla popu Michaela Jacksona, idzie w ślady swojego brata. Szczególnie w kontekście operacji plastycznych. (East News)
d2oy9um

La Toya Jackson już od dłuższego czasu nie cieszy się zainteresowaniem mediów. Jednak fotografowie zawsze są w gotowości by zrobić jej kilka zdjęć. Tym razem wokalistka została przyłapana na lotnisku w Los Angeles. Na pierwszy rzut oka widać, że La Toya prezentuje się dziwnie.

Tym co bardziej zwraca uwagę to jej nowe rysy twarzy. Siostra Michaela Jacksona najwidoczniej mocno zainspirowała się swoim bratem i poprawiła w kształcie swojego nosa. Według niektórych internautów, wokalistka wygląda na bardzo wycieńczoną. W oczy rzuca się także pozbawiona wyrazu twarz gwiazdy.

Czemu w tej rodzinie istnieje aż tak dużo potrzeba zmiany swojego wyglądu? Uwarunkowania genetyczne czy społeczna presja dążenia do ideału?

d2oy9um
   East News
   East News
   East News
d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um