Trwa ładowanie...
d12ke0a

LADIES' JAZZ FESTIVAL 2016 PRZED NAMI JESZCZE TYLKO DWA KONCERTY!

W najbliższą niedzielę i poniedziałek już ostatnie dwa koncerty tegorocznej edycji Ladies' Jazz Festival - w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie Stacey Kent (niedziela, 24.07.) i w Teatrze Muzycznym w Gdyni New York Voices (25.07)!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
LADIES' JAZZ FESTIVAL 2016 PRZED NAMI JESZCZE TYLKO DWA KONCERTY!
(Materiały prasowe)
d12ke0a

Stacey Kent po raz kolejny na festiwalu Ladies' Jazz. Tym razem nie w Gdyni, a w Wejherowie, w ślicznej i kameralnej FIlharmonii Kaszubskiej, czyli na wyciągnięcie ręki. Artystka przedstawi specjalnie przygotowany na festiwal program składający się z najpiękniejszych brazylijskich piosenek z nurtu bossa nova.

25 lipca natomiast, w Teatrze Muzycznym w Gdyni rozpoczniemy przyszły tydzień mocnym jazzowym śpiewaniem: KILKUKROTNI ZDOBYWCY GRAMMY, JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH KWARTETÓW WOKALNYCH ŚWIATA, NEW YORK VOICES postawią swoim występem kropkę nad "i" Ladies' Jazz Festival 2016.

Oni potrafią zaśpiewać wszystko! Z równą pasją i wirtuozerią odnajdują się w swingu, jazzie, R&B czy popie. Swój wykonawczy sznyt i talent prezentują zarówno w repertuarze klasycznym jak i w piosenkach Paula Simona. Od niemal 30 lat cieszą nas swoimi interpretacjami, koncertami i płytami. W czasie swej niezwykłej kariery mieli przyjemność współpracować z takimi gwiazdami jak Bobby McFerrin, Ray Brown, The Count Basie Orchestra, Annie Ross, George Benson, Nancy Wilson, Jon Hendricks, Manhattan Transfer, Keith Locheart, Bob Fisher…

d12ke0a

Założony w 1987 roku przez grupę absolwentów Ithaca College zespół oryginalnie kwintet od 1994 roku występuje jako kwartet. W Gdyni pojawi się na scenie w niezmienionym od tego czasu składzie: Kim Nazarian, Lauren Kinhan, Peter Eldridge i Darmon Meader. Nagrali przeszło 10 własnych płyt, uczestniczyli też w nagraniach innych wykonawców. Zdobyli Grammy i Latin Grammy.

Doug Levine powiedział kiedyś w The Voice of America, że nie można być prawdziwym fanem jazzu nie doceniwszy uprzednio kunsztu New York Voices, bogactwa i komplementarności ich głosów, uczucia i piękna ich sztuki - nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa 25 lipca do Teatru Muzycznego w Gdyni, byśmy wszyscy mogli tego właśnie doświadczyć.

Bilety już w sprzedaży w cenie 90-120-150zł.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d12ke0a

Podziel się opinią

Share
d12ke0a
d12ke0a