Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Ładna buzia to nie wszystko. Gdzie tak naprawdę leży klucz do sukcesu 2Cellos?

Luka Šulić i Stjepan Hauser tworzący wybuchowy duet 2Cellos, to świetnie wykształceni wiolonczeliści klasyczni. Solidne podstawy muzyczne pozwalają im dzisiaj na olbrzymią swobodę sceniczną i tak wielką różnorodność w doborze repertuaru. "Prześliczni wiolonczeliści", jak są nazywani w Polsce, zagrają w tym roku dwa koncerty: w Gdańsku i Krakowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

2Cellos
2Cellos (Materiały prasowe)
d1e2tfg

Obaj instrumentaliści tworzący 2Cellos – Luka Šulić i Stjepan Hauser - zaczynali swoją przygodę z muzyką klasyczną w wieku pięciu lat. Ukończyli szkoły muzyczne, począwszy od najniższego szczebla, a skończywszy na Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie. Dużo ćwiczyli, uczestniczyli także w wielu kursach mistrzowskich i koncertowali. Brali udział w licznych konkursach wiolonczelowych, zresztą na jednym z nich się poznali. Myśleli wówczas, że będą klasycznymi muzykami. W miarę upływu czasu stwierdzili jednak, że to nie ma sensu, ponieważ ich głowy były pełne pomysłów, chcieli się rozwijać i eksperymentować. Jednocześnie pragnęli poczuć atmosferę wielkiej sceny – niekoniecznie w tej wersji klasycznej. Tak zrodził się pomysł na zaaranżowanie przeboju Michaela Jacksona "Smooth Criminal". Swoją wersję wrzucili do sieci i... tak to się zaczęło.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Czy pełne spectrum możliwości 2Cellos zobaczymy podczas ich majowych koncertów w Krakowie oraz na pograniczu Gdańska i Sopotu? Możemy być pewni, że pokażą zarówno swoją wrażliwą naturę, jak i pełne energii dusze rockowe. Tej istnej mieszanki muzycznej doświadczymy 18 maja w ERGO-ARENIE, a dzień później – 19 maja - w krakowskiej TAURON Arenie.

d1e2tfg

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg