Trwa ładowanie...
djwnkm5
News

Lady Gaga: cierpię na zespół stresu pourazowego

Lady Gaga ujawniła, że zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Choroba jest efektem gwałtu, którego gwiazda padła ofiarą w wieku 19 lat. Wokalistka przyznała również, że swoje życie zawdzięcza głównie lekarzom oraz bliskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga
Lady Gaga (East News)
djwnkm5

Cierpię na chorobę psychiczną. Walczę z zespołem stresu pourazowego - takie szokujące informacje zdradziła Lady Gaga w rozmowie z "Today Show” w trakcie wizyty w schronisku dla bezdomnych homoseksualnych mężczyzn w Nowym Jorku. Nigdy o tym wcześniej nie mówiłam - dodała.

Lady Gaga przyznała się przed dwoma laty w jednym z wywiadów radiowych, że została zgwałcona jako nastolatka.

Tylko życzliwość lekarzy oraz mojej rodziny i przyjaciół uratowała mi życie. Obecnie najbardziej pomaga mi medytacja. Dzięki niej mogę się uspokoić.

djwnkm5

Lady Gaga powiedziała również, że choroba daje jej się we znaki każdego dnia. Szczere wystąpienie w schronisku poruszyło jego mieszkańców. Słowa otuchy dla gwiazdy pojawiły się również w mediach społecznościowych.

Czym jest zespół stresu pourazowego? Choroba ta to zaburzenie lękowe, które pojawia się u człowieka po pewnym bardzo stresującym oraz traumatycznym doświadczeniu. Lęk przed pewnymi niebezpieczeństwami wynikającymi z dawnych nieprzyjemnych przeżyć jest u człowieka wręcz naturalny. Problem pojawia się jednak wówczas, gdy dana osoba jest przestraszona i zestresowana z tego powodu każdego dnia.

   East News
(East News)

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Maryla Rodowicz boi się samotnych świąt

djwnkm5

Podziel się opinią

Share
djwnkm5
djwnkm5