Lady Gaga o swojej depresji w rozmowie z księciem Williamem

Książęta William i Harry są zaangażowani się w kampanię Heads Together, która ma na celu pokazanie, że ludzie z problemami psychicznymi są normalnymi osobami. W związku z tym bracia biorą udział w licznych inicjatywach. Jedną z nich była wzruszająca wideo rozmowa Williama z Lady Gagą. Piosenkarka opowiedziała w niej o swojej walce z głęboką depresją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Gaga o swojej depresji w rozmowie z księciem Williamem
(Youtube.com)

Rozmowa odbyła się na komunikatorze FaceTime, a jej pretekstem był otwarty list piosenkarki. W ubiegłym roku Gaga przyznała się, że przez kilka lat cierpiała na Zespół Stresu Pourazowego. Fundacja Heads Together została założona przez Williama i jego żonę księżną Kate w 2016 roku.

- Dla mnie, wstawanie codziennie rano ze smutkiem i wyjście na scenę było czymś, co bardzo trudno opisać. Choroby psychiczne wywołują poczucie wstydu. Wydaje ci się, że jest z tobą coś nie tak. A w moim przypadku, patrzysz na te wszystkie piękne i wspaniałe rzeczy, które mam i myślisz, że powinnam być taka szczęśliwa. Ale nie możesz nic poradzić na to, że budzisz się rano ze zmęczeniem, smutkiem, pełen lęku i trzęsiesz się tak, że trudno ci myśleć. Uznałam, że to część mnie i to dobrze. Poczułam, że już więcej się nie ukrywam - przyznała Lady Gaga.

Youtube.com
Podziel się

- To czas, w którym ludzie otwierają się i zaczynają traktować normalnie kwestię zdrowia psychicznego. To to samo, co zdrowie fizyczne. Wszyscy je mają. Nie powinniśmy się tego wstydzić - odrzekł książę William.

Dzień przed wideo rozmową książę Harry udzielił wywiadu prasowego, w którym przyznał się, że po śmierci Diany przeszedł załamanie nerwowe.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.