Trwa ładowanie...
Megafon.pl
stefani germanotta

Lady Gaga tłumaczy, czemu znów jest blondynką

Lady Gaga wytłumaczyła, czemu zaraz po skończeniu zdjęć do filmu "Narodziny gwiazdy" zafarbowała włosy na blond.

Share
Lady Gaga tłumaczy, czemu znów jest blondynką
Źródło: East News
d2z9l9h

Postać Lady Gagi w filmie "Narodziny gwiazdy" jest szatynką, więc wokalistka na kilka miesięcy zrezygnowała ze swojego ulubionego blondu. Gdy tylko skończyły się zdjęcia, Lady Gaga od razu się przefarbowała. W wywiadzie z Ellen DeGeneres piosenkarka tłumaczy czemu i opowiada o współpracy z Bradleyem Cooperem.

Obraz "A Star Is Born" jest nową wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Przygotowując się do filmu, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością.

d2z9l9h

W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle.

Scenariusz napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Będzie to czwarta kinowa wersja "Narodzin gwiazdy". W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George'a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

d2z9l9h

W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukaże się 5 października.

d2z9l9h

Podziel się opinią

Share
d2z9l9h
d2z9l9h