Trwa ładowanie...
d4h1zjv

Lady Gaga tłumaczy, czemu znów jest blondynką

Lady Gaga wytłumaczyła, czemu zaraz po skończeniu zdjęć do filmu "Narodziny gwiazdy" zafarbowała włosy na blond.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lady gaga
Lady gagaŹródło: East News
d4h1zjv

Postać Lady Gagi w filmie "Narodziny gwiazdy" jest szatynką, więc wokalistka na kilka miesięcy zrezygnowała ze swojego ulubionego blondu. Gdy tylko skończyły się zdjęcia, Lady Gaga od razu się przefarbowała. W wywiadzie z Ellen DeGeneres piosenkarka tłumaczy czemu i opowiada o współpracy z Bradleyem Cooperem.

Obraz "A Star Is Born" jest nową wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

Przygotowując się do filmu, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością.

d4h1zjv

W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle.

Scenariusz napisał Eric Roth ("Monachium", "Forrest Gump"). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Będzie to czwarta kinowa wersja "Narodzin gwiazdy". W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George'a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

d4h1zjv

W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukaże się 5 października.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4h1zjv

Podziel się opinią

Share
d4h1zjv
d4h1zjv