Trwa ładowanie...
dw95s8k

Lady Victoria Harvey w odważnych koronkach. 46-latka nie ma zahamowań

Lady Victoria Hervey robi wszystko, by o niej mówiono. A przy okazji kompromituje brytyjskich arystokratów, z którymi jest spokrewniona. Co tym razem założyła, a raczej odsłoniła, na czerwonym dywanie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lady Victoria Hervey była w swoim żywiole
Lady Victoria Hervey była w swoim żywiole (Getty Images)
dw95s8k

Hervey od lat pracuje na wizerunek skandalistki. Córka brytyjskich arystokratów ma już 46 lat, ale pod względem ubioru nic się u niej nie zmieniło przez ostatnie dwie dekady. Ostatnio pojawiła się na londyńskim Tygodniu Mody, gdzie promowała swoją nową linię ubrań. A przy okazji przypomniała wszystkim zgromadzonym, że zamiast zasłaniać woli jak najwięcej odkrywać.

Obejrzyj: Paulina Krupińska-Karpiel: "Broniłam się przed udziałem w konkursie Miss Polonia"

Teoretycznie Hervey była ubrana od stóp do głów, ale czarna koronkowa kreacja ledwie zakrywała jej biust. Oczywiście wcale jej to nie przeszkadzało, bo na czerwony dywan zawsze zakłada coś krzykliwego i mogącego wywołać potencjalny skandal. 46-latka wywodzi się z arystokratycznej rodziny, ale od dawna pracuje na miano wyzywającej gwiazdy show-biznesu.

Getty Images

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

dw95s8k

Lady VictoriaHervey jest znana w Wielkiej Brytanii jako modelka, gwiazda telewizji, a przede wszystkim bywalczyni salonów. Swoją karierę zaczynała od modelingu. Potem można ją było oglądać m.in. w kilku odcinkach serialu "Absolutnie fantastyczne", w którym zagrała... samą siebie.

Hervey jest znana ze swojego zamiłowania do kontrowersyjnych stylizacji, które bardzo często ją kompromitują. Zakładanie na czerwony dywan przezroczystych sukni bez bielizny pod spodem to dla niej nic niezwykłego.

dw95s8k

Podziel się opinią

Share

dw95s8k

dw95s8k