Trwa ładowanie...

Lady Victoria Harvey w odważnych koronkach. 46-latka nie ma zahamowań

Lady Victoria Hervey robi wszystko, by o niej mówiono. A przy okazji kompromituje brytyjskich arystokratów, z którymi jest spokrewniona. Co tym razem założyła, a raczej odsłoniła, na czerwonym dywanie?

Share
Lady Victoria Harvey w odważnych koronkach. 46-latka nie ma zahamowań
Źródło: Getty Images
d48vkg8

Hervey od lat pracuje na wizerunek skandalistki. Córka brytyjskich arystokratów ma już 46 lat, ale pod względem ubioru nic się u niej nie zmieniło przez ostatnie dwie dekady. Ostatnio pojawiła się na londyńskim Tygodniu Mody, gdzie promowała swoją nową linię ubrań. A przy okazji przypomniała wszystkim zgromadzonym, że zamiast zasłaniać woli jak najwięcej odkrywać.

Obejrzyj: Paulina Krupińska-Karpiel: "Broniłam się przed udziałem w konkursie Miss Polonia"

Teoretycznie Hervey była ubrana od stóp do głów, ale czarna koronkowa kreacja ledwie zakrywała jej biust. Oczywiście wcale jej to nie przeszkadzało, bo na czerwony dywan zawsze zakłada coś krzykliwego i mogącego wywołać potencjalny skandal. 46-latka wywodzi się z arystokratycznej rodziny, ale od dawna pracuje na miano wyzywającej gwiazdy show-biznesu.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Lady VictoriaHervey jest znana w Wielkiej Brytanii jako modelka, gwiazda telewizji, a przede wszystkim bywalczyni salonów. Swoją karierę zaczynała od modelingu. Potem można ją było oglądać m.in. w kilku odcinkach serialu "Absolutnie fantastyczne", w którym zagrała... samą siebie.

Hervey jest znana ze swojego zamiłowania do kontrowersyjnych stylizacji, które bardzo często ją kompromitują. Zakładanie na czerwony dywan przezroczystych sukni bez bielizny pod spodem to dla niej nic niezwykłego.

d48vkg8

Podziel się opinią

Share
d48vkg8
d48vkg8