Lara Gessler już mężatką? Na ślubie nie było jej matki?

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, sugerujące, że córka sławnej restauratorki jest już mężatką. Magdy Gessler nie było na jej ślubie?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lara Gessler już mężatką? Na ślubie nie było jej matki?
(ONS.pl)

Pod koniec września ub.r. córka Magdy Gessler pochwaliła się na portalu społecznościowym informacją o swoich zaręczynach. Tym samym, dała wszystkim do zrozumienia, że jej miłość wkroczyła właśnie w nowy etap i staje się coraz poważniejsza. od tego momentu w mediach społecznościowych wciąż spekulowano, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia zaślubin.

Wiele wskazuje na to, że Lara Gessler i jej ukochany zdecydowali się na kameralną ślubną uroczystość za granicą. Na instagramowym profilu jej mamy pojawiło się tajemnicze zdjęcie pary z dopiskiem "i co dalej?". Lara skomentowała opublikowane przez restauratorkę zdjęcie słowami "dalej tylko lepiej".

Instagram.com
Podziel się

Informację o ślubie zdaje się, że zostały potwierdzone przez Pawła Pawłowskiego, który na swoim profilu na Facebooku zamieścił to samo zdjęcie z wyjaśnieniem, że regionalne indonezyjskie ubrania, które mają na sobie to stroje ślubne.

Facebook.com
Podziel się

Jak wiemy, Magda Gessler jest teraz w Polsce. Czy to oznacza, że gwiazda TVN-u nie wzięła udziału w ceremonii ślubnej swojej córki?
ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler nie przepada za swoim zięciem?

Gala Herbapol Esencja Natury 2016, pa��dziernik 2016, Lara Gessler AKPA
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.