Trwa ładowanie...

Lara Gessler już mężatką? Na ślubie nie było jej matki?

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, sugerujące, że córka sławnej restauratorki jest już mężatką. Magdy Gessler nie było na jej ślubie?

Lara Gessler już mężatką? Na ślubie nie było jej matki?Źródło: ONS.pl
d2g6ncc
d2g6ncc

Pod koniec września ub.r. córka Magdy Gessler pochwaliła się na portalu społecznościowym informacją o swoich zaręczynach. Tym samym, dała wszystkim do zrozumienia, że jej miłość wkroczyła właśnie w nowy etap i staje się coraz poważniejsza. od tego momentu w mediach społecznościowych wciąż spekulowano, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia zaślubin.

Wiele wskazuje na to, że Lara Gessler i jej ukochany zdecydowali się na kameralną ślubną uroczystość za granicą. Na instagramowym profilu jej mamy pojawiło się tajemnicze zdjęcie pary z dopiskiem "i co dalej?". Lara skomentowała opublikowane przez restauratorkę zdjęcie słowami "dalej tylko lepiej".

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Informację o ślubie zdaje się, że zostały potwierdzone przez Pawła Pawłowskiego, który na swoim profilu na Facebooku zamieścił to samo zdjęcie z wyjaśnieniem, że regionalne indonezyjskie ubrania, które mają na sobie to stroje ślubne.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Jak wiemy, Magda Gessler jest teraz w Polsce. Czy to oznacza, że gwiazda TVN-u nie wzięła udziału w ceremonii ślubnej swojej córki?

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler nie przepada za swoim zięciem?

Gala Herbapol Esencja Natury 2016, pa��dziernik 2016, Lara Gessler AKPA
Gala Herbapol Esencja Natury 2016, pa��dziernik 2016, Lara Gessler Źródło: AKPA
d2g6ncc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g6ncc