Trwa ładowanie...
d2suswv

Lara Spencer żartowała z księcia George'a trenującego balet. Teraz przeprasza

Lara Spencer, prowadząca show "Good Morning America", śmiała się z księcia George'a, który podobno bardzo polubił balet. Teraz prezenterka przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się urażeni jej niewłaściwymi komentarzami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lara Spencer szybko pożałowała żartów z tańczącego księcia George'a
Lara Spencer szybko pożałowała żartów z tańczącego księcia George'a (Getty Images)
d2suswv

Lara Spencer w programie "Good Morning America" mówiła o tym, że również dla księcia George'a zbliża się koniec wakacji. - Książę George, zaledwie 6-letni, wraca do szkoły jak wiele innych dzieci na całym świecie. Ale w przeciwieństwie do innych dzieci w jego wieku, będzie miał dość wymagający rok. Oprócz zwykłych przedmiotów, takich jak matematyka czy historia, przyszły król Anglii będzie miał też religioznawstwo, programowanie komputerowe, poezję i balet.

Po tych słowach dziennikarka zrobiła przerwę, a w studiu zabrzmiał śmiech. Chwilę później widzowie zobaczyli zdjęcie roześmianego księcia.

Kate zdradziła, jak Charlotte i George zwracają się do Williama

Spencer skomentowała to następująco: - Tak wygląda George zadowolony z zajęć baletu. Książę Wiliam mówi, że George absolutnie kocha balet. Mam dla ciebie wiadomość książę Williamie - zobaczymy, jak długo to potrwa.

William kilka miesięcy wcześniej na jednym z wystąpień zdradził, że jego starsze dzieci biorą lekcje baletu. 6-letni George podobno je uwielbia. Jego wypowiedź nie była kontrowersyjna. Ale niektórych wciąż jeszcze dziwi fakt, że chłopiec pobiera lekcje tańca, choć przecież są to zajęcia powszechnie dostępne dla wszystkich dzieci. Lara wydawała się zaskoczona zainteresowaniami młodego księcia, które, sądząc po znaczących pauzach i śmiechu, uznała za niemęskie i niewłaściwe dla przyszłego króla.

Szybko stało się jasne, że internauci nie podzielają zdania dziennikarki. W sieci rozpętała się burza. Swoje trzy grosze do internetowej dyskusji wtrąciła Rosie O'Donnell. W filmiku udostępnionym na Twitterze pyta, czy Lara na serio na wizji śmiała się z chłopców uczących się baletu.

d2suswv

Odezwała się także Debbie Allen, choreografka i instruktorka (oraz gwiazda "Chirurgów"), która wymieniła znanych mężczyzn szkolących się w tańcu. Dodała, że wyśmiewanie się z tancerzy w programie innym niż komediowy nie przystoi poważnej dziennikarce.

Dzień po wpadce w programie na żywo Lara Spencer na swoim instagramowym profilu przeprosiła wszystkich, których uraziła. Okazało się, że sama jako dziecko chodziła na lekcje baletu. - W pełni wierzę, że wszyscy powinniśmy realizować nasze pasje - powiedziała.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv