Trwa ładowanie...
d1368lb
News

Lato w AIOLI inspired by Gdańsk

Zapisz, zapamiętaj i odwiedź AIOLI przy Partyzantów 6.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lato w AIOLI inspired by Gdańsk
(Materiały prasowe)
d1368lb

Poniedziałki, 12:00 - 14:00
Zajęcia z rysunku i malarstwa dla seniorów
Dla wszystkich seniorów będących fanami sztuki. W każdy poniedziałek odbywać się będą zajęcia z malarstwa i rysunku. Zajęcia będą prowadzone przez Jacka Juriewicza.
WSTĘP BEZPŁATNY

Wtorki i czwartki, 9:00 - 10:00
Budzimy Wrzeszcz - Fitness na ogródku z All For Body
Natomiast dla wszystkich fanów fitnessu i zdrowego trybu życia - w każdy wtorek i czwartek, od 9:00 odbywać się będą zajęcia fitness, prowadzone przez instruktorów z All For Body.
WSTĘP BEPŁATNY

Każda pierwsza i ostatnia środa miesiąca, 9:00 - 10:00
Budzimy Wrzeszcz - Salsa na ogródku z SoSalsa - Solidarity of Salsa
W każdą pierwszą i ostatnią środę w miesiącU od czerwca do sierpnia na AIOLowskim ogródku odbywać się będą zajęcia z salsy prowadzone SoSalsa - Solidarity of Salsa i WSTĘP BEZPŁATNY

d1368lb

Środy, 17.30 - 19.00
TEA TALK czyli Prestige Lingua w AIOLI
Wiadomo, że komunikacji można nauczyć się jedynie w praktyce, czyli rozmawiając i słuchając. Zwroty i słowa są zapamiętywane znacznie efektywniej, gdy nie towarzyszy temu stres. Takie są fakty i zgodnie z nimi stworzyliśmy nasze grupy konwersacyjne: W kameralnym gronie, w towarzystwie przyjaznego trenera, konwersujesz na tematy związane z aktualnościami tego świata. Tea Talk to miejsce, gdzie szlifuje się język przy ciekawych, zabawnych i inspirujących spotkaniach towarzyskich. Brak tematów tabu, wszystko dozwolone. Jedyne obostrzenie to całkowity zakaz używania języka polskiego. Udział jest bezpłatny, jendkaże obowiązuje rejestracja: https://13954-12.evenea.pl/.

d1368lb

Podziel się opinią

Share
d1368lb
d1368lb