Trwa ładowanie...
moda
05-09-2019 15:58

Lato w pełni! Przymierz się do nagród i zgarnij ubrania oraz dodatki z kolekcji modowej Somersby i Aloha from Deer!

Radość z chwil spędzonych z przyjaciółmi, kolorowych wspomnień, intensywnych wrażeń... W tym ekscytującym czasie dostępna jest unikatowa kolekcja Somersby, która powstała we współpracy z marką odzieżową Aloha from Deer i trzema polskimi ilustratorkami: Agnieszką Świętek, Justyną Frąckiewicz i Polą Augustynowicz!

Lato  w pełni! Przymierz się do nagród i zgarnij ubrania oraz dodatki z kolekcji modowej Somersby i Aloha from Deer!Źródło: materiały partnera
d6r831p

Inspiracją kolekcji były smaki Somersby: Apple, Blackberry, Watermelon i Mango&Lime. Za ich zaprojektowanie odpowiadają trzy artystki. Dziewczyny zadbały o to, by ubrania i gadżety przypominały o wakacyjnej zabawie oraz radosnym czasie spędzanym w towarzystwie przyjaciół.

Intensywne kolory i oryginalne wzory zapraszają do świata, gdzie wyobraźnia nie jest niczym ograniczona. Ta wyjątkowa kolekcja to bluzy, tshirty, nerki, oraz skarpetki dla niej i dla niego. Ale to nie wszystko, powstały także plakaty dla każdej linii smakowej Somersby!

Pola Augustynowicz

Mieszka w Poznaniu. Projektuje ilustracje, plakaty, identyfikacje wizualne. Prowadzi warsztaty sztuki dla dzieci, tematyka edukacji artystycznej jest jej bardzo bliska. Ma za sobą ponad pięcioletnią karierę w agencjach reklamowych i studiach graficznych, jednak dopiero żywot freelancera przyniósł jej pełną satysfakcję. Kocha psy, wystawy, peonie i herbatę.

Materiały partnera
Źródło: Materiały partnera

Agnieszka Świętek

Zajmuje się ilustracją, powieściami graficznymi i animacją. Wydała komiksy „Obiecanki”, „Rufus. Wilk w owczej skórze”, a także zilustrowała książki „Niezapominajka”, „Tropiciele”, „Dzika” oraz „Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik”.

Materiały partnera
Źródło: Materiały partnera

Justyna Frąckiewicz

Rodowita warszawianka, rocznik ’90. Ilustruje, rysuje. Pracuje tylko w bałaganie i z kubkiem kakao na biurku. Fanka starych okładek winylowych i książkowych. W swoich ilustracjach stara się ukazywać swoją tesknotę za dzieciństwem gdzie rysunek był czymś limitowanym i unikatowym.

Materiały partnera
Źródło: Materiały partnera

Jak zdobyć ubrania i gadżety z kolekcji Somersby i Aloha from Deer?

Kup promocyjne opakowanie Somersby. Zarejestruj kod spod kapsla lub zawleczki na www.somersby.pl lub Messengerze, odpowiedz na pytanie i wygrywaj nagrody! Do zdobycia aż 3 200 nagród modowych oraz zniżki -50% na zakup całej kolekcji Somersby na alohafromdeer.pl.

Partnerem materiału jest Somersby.

d6r831p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6r831p