Trwa ładowanie...
laura łącz
16-08-2012 13:05

Laura Łącz jest... naturystką!

Laura Łącz jest... naturystką!
d2xevr1
d2xevr1

Aktorce znanej przede wszystkim z serialu Klan, Laurze Łącz, nigdy nie można było odmówić odwagi. Nie tylko na planach filmowych.

Artystka przyznała się ostatnio do dość nietypowego hobby. Okazuje się, że aktorka bardzo chętnie wybiera się na... plażę nudystów.

Już nie pamiętam, kiedy to się zaczęło. Od wielu lat opalam się wyłącznie nago - zdradziła w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie.

Nagość nie jest dla Laury niczym wstydliwym. Aktorka, która w tym roku skończy 58. lat, może wciąż pochwalić się nienaganną sylwetką. Nic zatem dziwnego, że lubi ją eksponować. Jak zapewnia, zdaje sobie sprawę z negatywnych skutków opalania, więc na tę przyjemność pozwala sobie tylko od czasu do czasu. Poza tym, polska pogoda nie sprzyja ostatnio słonecznym kąpielom.

Ciekawe, co o tym zamiłowaniu sądzą przyjaciele aktorki? Chcielibyście spotkać ją na którejś z plaż?

d2xevr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2xevr1