Trwa ładowanie...
d3le3jh

Laura Samojłowicz powoli wraca do łask. Miała opinię "humorzastej gwiazdy"

Kilka lat temu mówiono, że skandalu z reżyserem nikt jej nie zapomni. Ze wschodzącej gwiazdy stała się persona non grata i dopiero teraz zaczyna się coś zmieniać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laura Samojłowicz w "Hotelu 52"
Laura Samojłowicz w "Hotelu 52" (Filmpolski.pl)
d3le3jh

Występowała w najpopularniejszych polskich serialach i w mgnieniu oka zdobyła sympatię widzów. Jednak tak jak szybko pojawiła się na ekranach, tak szybko z nich zniknęła. Popularność, jaką zdobyła na planie "M jak miłość", przykuła uwagę producentów "Hotelu 52", którzy obsadzili ją w głównej roli. Widzowie byli zachwyceni, ale gdy serial zdobywał coraz większe uznanie, za kulisami mnożyły się problemy.

- W branży filmowej można było usłyszeć, że Samojłowicz jest nieprzystępna, kapryśna, a na planie sprawia wiele kłopotów – donosi tygodnik "Dobre chwile". Podobno Samojłowicz wchodziła w konflikty z kolegami z planu, w tym z Magdaleną Cielecką. Miarka się przebrała, gdy doszło do skandalu z udziałem reżysera.

Laura Samojłowicz na Fashion Designer Awards, 11.05.2015 newspix.pl
Laura Samojłowicz na Fashion Designer Awards, 11.05.2015

Gwiazda serialu wyznała publicznie, że Radosław Piwowarski przyszedł na plan pijany. Sprawa została wyjaśniona, ale produkcja nie zamierzała darować aktorce bezpodstawnych zarzutów. Olga Kwiecińska z produkcji serialu mówiła w "Fakcie", że "humorzasta gwiazda" zostanie obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego.

d3le3jh

- Z Laurą nie można się było dogadać. Pracowało się z nią ciężko. Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem - zdradzała w "Super Expressie" osoba związana z Polsatem.

Samojłowicz przeprosiła za swoje zachowanie, ale konflikt z reżyserem faktycznie nie odszedł w zapomnienie. Aktorka nie pojawiła się w nowym sezonie "Hotelu 52" i na kilka lat całkowicie zniknęła z polskiego show-biznesu. Po powrocie w 2015 r. opowiadała, że przez jakiś czas mieszkała w Berlinie i Tajlandii, gdzie pojechała na 3 tygodnie, a spędziła 10 miesięcy.

Po kilkuletniej przerwie zamierzała znowu zaistnieć w show-biznesie, ale bez większego powodzenia. Startowała do szóstej edycji "The Voice of Poland", ale odpadła na etapie przesłuchań. Nie dała jednak za wygraną i nadal chodziła na castingi. W końcu dostała szansę od twórców serialu "Ślad", w którym zagrała niewielką rolę w zeszłym roku. Teraz zapowiada na Instagramie, że niebawem zda relację z planu serialu "Policjantki i policjanci".

d3le3jh

- Czekam na telefon z produkcji, kiedy mam się zjawić. Myślę, że to nastąpi za kilka dni i wtedy wam pokażę moją relację z planu - mówiła na swoim InstaStory 9 stycznia.

d3le3jh

Podziel się opinią

Share

d3le3jh

d3le3jh