ycipk-fijmhi

Laura Samojłowicz powoli wraca do łask. Miała opinię "humorzastej gwiazdy"

Kilka lat temu mówiono, że skandalu z reżyserem nikt jej nie zapomni. Ze wschodzącej gwiazdy stała się persona non grata i dopiero teraz zaczyna się coś zmieniać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laura Samojłowicz w "Hotelu 52"
Laura Samojłowicz w "Hotelu 52" (Filmpolski.pl)
ycipk-fijmhi

Występowała w najpopularniejszych polskich serialach i w mgnieniu oka zdobyła sympatię widzów. Jednak tak jak szybko pojawiła się na ekranach, tak szybko z nich zniknęła. Popularność, jaką zdobyła na planie "M jak miłość", przykuła uwagę producentów "Hotelu 52", którzy obsadzili ją w głównej roli. Widzowie byli zachwyceni, ale gdy serial zdobywał coraz większe uznanie, za kulisami mnożyły się problemy.

- W branży filmowej można było usłyszeć, że Samojłowicz jest nieprzystępna, kapryśna, a na planie sprawia wiele kłopotów – donosi tygodnik "Dobre chwile". Podobno Samojłowicz wchodziła w konflikty z kolegami z planu, w tym z Magdaleną Cielecką. Miarka się przebrała, gdy doszło do skandalu z udziałem reżysera.

Laura Samojłowicz na Fashion Designer Awards, 11.05.2015 newspix.pl
Podziel się
ycipk-fijmhi

Gwiazda serialu wyznała publicznie, że Radosław Piwowarski przyszedł na plan pijany. Sprawa została wyjaśniona, ale produkcja nie zamierzała darować aktorce bezpodstawnych zarzutów. Olga Kwiecińska z produkcji serialu mówiła w "Fakcie", że "humorzasta gwiazda" zostanie obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego.

- Z Laurą nie można się było dogadać. Pracowało się z nią ciężko. Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem - zdradzała w "Super Expressie" osoba związana z Polsatem.

Samojłowicz przeprosiła za swoje zachowanie, ale konflikt z reżyserem faktycznie nie odszedł w zapomnienie. Aktorka nie pojawiła się w nowym sezonie "Hotelu 52" i na kilka lat całkowicie zniknęła z polskiego show-biznesu. Po powrocie w 2015 r. opowiadała, że przez jakiś czas mieszkała w Berlinie i Tajlandii, gdzie pojechała na 3 tygodnie, a spędziła 10 miesięcy.

ycipk-fijmhi

Po kilkuletniej przerwie zamierzała znowu zaistnieć w show-biznesie, ale bez większego powodzenia. Startowała do szóstej edycji "The Voice of Poland", ale odpadła na etapie przesłuchań. Nie dała jednak za wygraną i nadal chodziła na castingi. W końcu dostała szansę od twórców serialu "Ślad", w którym zagrała niewielką rolę w zeszłym roku. Teraz zapowiada na Instagramie, że niebawem zda relację z planu serialu "Policjantki i policjanci".

- Czekam na telefon z produkcji, kiedy mam się zjawić. Myślę, że to nastąpi za kilka dni i wtedy wam pokażę moją relację z planu - mówiła na swoim InstaStory 9 stycznia.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-fijmhi

ycipk-fijmhi
ycipk-fijmhi